Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8026) - strana 90

Výroba, průmysl a energetika
Dělník/ce ve výrobě sportovních potřeb
České Budějovice
před týdnem
Do společnosti, zabývající se výrobou lyží a sportovních potřeb, hledáme posily do týmu Vaše náplň práce > broušení >... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Přeštice
před týdnem
Máte zkušenost s plánováním výroby a hledáte uplatnění v zajímavé mezinárodní firmě s velmi dobrými pracovními podmínkami? Pro... zobrazit nabídku»
Specialista kontroly materiálu
Přeštice
před týdnem
Náplň práce: * komunikace a spolupráce s dodavateli * zajištění a kontrola včasných dodávek materiálu * skladové hospodářství *... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Pilsen
před týdnem
Náplň práce technika kvality: -zajištění kvality vyráběných produktů -sledování kvalitativních ukazatelů výroby -vypracování... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Pilsen
před týdnem
Stabilní a stále rostoucí mezinárodní společnost hledá kvalifikovaného uchazeče na pozici PLÁNOVAČ VÝROBY. Náplní práce bude: -... zobrazit nabídku»
Technický dohled nad budovou
Stříbro
před týdnem
- Správa budovy - Vedení menšího týmu - Zajištění chodu podpůrných systémů výroby - Koordinace ostrahy budovy - Zajištění oprav... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr junior
Stříbro
před týdnem
Nastartujte svou kariéru po VŠ! Náplň práce: -Znalost firemního procesu výroby „speciálů“ (výrobků odlišujících se od... zobrazit nabídku»
Supplier quality assurance
Tachov
před týdnem
Máte zájem o dodavatelskou kvalitu na Tachovsku? Čtěte pak dále. Náplň práce: -Zajišťuje kompletní reklamační řízení s dodavateli... zobrazit nabídku»
Inženýr vnitřních směrnic
Pilsen
před týdnem
Jste technicky zdatný, umíte anglicky a rád byste se zapojil do vývoje produktů, ale nemáte praxi? Pak je tato pozice pro Vás! Pracovní... zobrazit nabídku»
Technický inženýr výroby - automotive
Přelouč
před týdnem
Pro našeho klienta působícího v oblasti strojírenství hledáme vhodného kandidáta na pozici TECHNIK SÉRIOVÉ VÝROBY. Jaká bude Vaše... zobrazit nabídku»
Provozní elektoúdržbář / ka - mošnov
Nový Jičín
před týdnem
Máte praxi jako elektroúdržbář výrobního zařízení a vyhlášku 50? Nebo jste učenlivý absolvent oboru elektro, který se chce uplatnit v... zobrazit nabídku»
Nástrojař / ka - mošnov
Nový Jičín
před týdnem
Pro rozvíjející se výrobní společnosti působící v oblasti automobilového průmyslu hledáme vhodné uchazeče na pozici Nástrojaře/řky... zobrazit nabídku»
Konec směn ve výrobě | 6:20-15:10 | až 20 000
Brno
před týdnem
Už vás nebaví život na směny? Chcete mít volná odpoledne a víkendy? Umíme vám nabídnout práci ve firmě se zajímavým výrobním... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC centra Mazak (až 37.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Chcete pracovat na stroji, který "smrdí" novotou? * zázemí zahraniční firmy * nadstandardní mzdové ohodnocení * týden dovolené navíc *... zobrazit nabídku»
Zámečník se znalostí svařování/ 1 směna (21.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Prosperující společnost rozšiřuje svůj tým o zámečníka. Jsme středně velká firma, máme jenom ranní směnu a pracoviště v Brně. *... zobrazit nabídku»
Tiskař (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte školu nebo praxi jako tiskař? Chcete pracovat na tiskařském stroji? Pak hledáme Vás do moderní tiskárny u Brna. Nabízíme zázemí... zobrazit nabídku»
Obsluha horizontální frézy (od 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Jste šikovný v obrábění dílů na na horizontce? Máte zkušenosti s kusovou výrobou? Troufnete si na větší horizontku? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Výroba 25.000 Kč
Praha
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Jedná se o brigádu ve výrobě v přední světové plynařské a inženýrské společnosti s přibližně 68... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC (Z19774)
Plzeň
před týdnem
Firma CL metal s.r.o. Strojírenská firma, zabývající se výrobou součástí elektromotorů a převodovek, se sídlem v Dýšině u Plzně,... zobrazit nabídku»
Konfekcionér textilní výroby (Z19772)
Rožnov pod Radhoštěm
před týdnem
Jsme firmy vyrábějící autokoberce Do svého týmu hledáme spolupracovníky na pozici KONFEKCIONÉR TEXTILNÍ VÝROBY Pracovní náplň:... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace