Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7178) - strana 90

Výroba, průmysl a energetika
Projektový manažer, nové projekty
Český Krumlov
před týdnem
Máte zkušenosti s projektovým managementem nebo z vedoucí pozice ve výrobě? Hovoříte plynule německy nebo anglicky? Chcete se stát... zobrazit nabídku»
Manažer kvality s NJ
Kolín
před týdnem
Pro našeho klienta mezinárodní společnost zabývající se automotive, hledáme vhodného kandidáta na pozici Manager kvality. Klíčové... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - voskovač
Nošovice
před týdnem
Jste fyzicky zdatní a hledáte práci ve výrobě? Můžete pracovat na třísměnný provoz? Jste ochotní dojíždět za prací do... zobrazit nabídku»
Řidič osobních aut ve výrobním závodě (Nošovice)
Nošovice
před týdnem
Máte řidičské oprávnění sk.B a jste aktivním řidičem? Chcete pracovat ve výrobní společnosti, ale ne přímo na lince, ve... zobrazit nabídku»
Kontrola nakládky vozidel (Nošovice, bez nočních směn)
Nošovice
před týdnem
Hledáme kandidáty/tky, kteří : - se umí aspoň trochu domluvit polsky nebo rusky - nevadí jim práce venku (mimo výrobní halu) - můžou... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Praha
před týdnem
Máte zkušenost s plánováním výroby? Chcete pracovat ve výrobě přímo v Praze? Na této pozici budete zodpovědní za: - operativní... zobrazit nabídku»
Projektant - konstruktér - elektro
Liberecký kraj
před týdnem
HPP v rozvíjející se zahraniční společnosti. možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu. jazykové kurzy. 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Liberecký kraj
před týdnem
HPP v rozvíjející se zahraniční společnosti možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu. jazykové kurzy. 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Project manager (design a interiéry)
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost se zaměřením na návrhy a realizace maloobchodních interiérů (fashion, sport, móda), hledáme... zobrazit nabídku»
Handler - zásobovač výrobní linky až 20 400 Kč/měs.
Jihomoravský
před týdnem
Popis pozice: Hledáme šikovného a zodpovědného pracovníka schopného manipulovat s paletovým vozíkem. Náplň práce spočívá v... zobrazit nabídku»
Údržbář
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, autorizované prodejní a servisní centrum, hledáme vhodného kandidáta na pozici Údržbář. Požadujeme: Vyučení... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Letovice
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vysoce kvalitním vstřikováním plastů, lakováním a montážemi pro automotive, lékařský... zobrazit nabídku»
Servisní technik měření a regulací
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá projekční, obchodní, dodavatelskou a zprostředkovatelskou činností, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Pracovník oddělení výzkumu a vývoje
Litvínov
před týdnem
- možnost pracovat a budovat kariéru v prosperující mezinárodní společnosti - firemní benefity: 5 týdnů dovolené - stravenky 90kč -... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik - absolvent
Český Krumlov
před týdnem
- hlavní pracovní poměr - zaměstnanecké benefity zahrnující vedle všech obvyklých např. také program lékařské péče pro stabilní... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Brno
před týdnem
Co byste ještě měli vědět? Budete pracovat v menším týmu zaměstnanců a spolupracovat s kolegy z oddělení výroby, kvality a údržby.... zobrazit nabídku»
Operátor – manuální montáž výrobků
Brno
před týdnem
Co Vás čeká, když uspějete? dlouhodobá a stabilní práce v mezinárodní společnosti jistota, pravidelný výdělek a velmi... zobrazit nabídku»
OPERÁTOR/SEŘIZOVAČ VE VÝROBĚ – VHODNÉ PRO ABSOLVENTY
Brno
před týdnem
Co Vás čeká, když uspějete? stabilní zaměstnání možnost profesního i osobního růstu v prostředí mezinárodní společnosti... zobrazit nabídku»
OPERÁTOR VE VÝROBĚ – Strojírenství
Brno
před týdnem
Co Vás čeká, když uspějete? Stabilní zaměstnání v prostředí mezinárodní společnosti Možnost profesního i osobního růstu ... zobrazit nabídku»
Směnový mistr / koordinátor výroby
(Brno-venkov)
před týdnem
- Pracovní poměr na dobu neurčitou - Motivující platové ohodnocení - 13. a 14.plat - Práce a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace