Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7116) - strana 95

Výroba, průmysl a energetika
Operátor výroby - noční směna 17 500 - 20 000 Kč
Brno - Slatina
před 4 dny
Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání? Chcete fyzicky nenáročnou práci v nočním provozu? Pak je tato nabídka určena právě pro... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Beroun
před 4 dny
Pro úspěšnou výrobní společnost v Berouně obsazujeme pozici Mistra Výroby. Na této pozici budete zodpovědní za: - vedení zaměstnanců... zobrazit nabídku»
Mistr údržby
Beroun
před 4 dny
Pro úspěšnou výrobní společnost v Berouně obsazujeme pozici Mistra údržby. Na této pozici budete zodpovědní za: - vedení zhruba 10... zobrazit nabídku»
Lean koordinátor
Beroun
před 4 dny
Pro úspěšnou výrobní společnost v Berouně obsazujeme pozici Koordinátora štíhlé výroby. Z této pozice budete zodpovědní za implementaci... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality | automotive | Praha východ
Praha - východ
před 4 dny
Mezinárodní výrobní společnost z oblasti automotive hledá vhodného kandidáta na pozici INŽENÝRA KVALITY! Máte zkušenosti z interní... zobrazit nabídku»
Supplier quality engineer - automotive
Praha-Východ
před 4 dny
Výrobce komponentů pro osobní a nákladní automobily hledá zkušeného kolegu na pozici SUPPLIER QUALITY ENGINEER: Náplní práce bude: -... zobrazit nabídku»
Supervisor výroby| až 45 000 Kč
Kutná Hora
před 4 dny
Přední výrobce působící v potravinářském průmyslu hledá nové kolegy na pozici SUPERVISOR VÝROBY. Hlavní náplní práce bude: *... zobrazit nabídku»
Bozp specialista | Praha východ
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, TIER 1 automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici: BOZP specialista. Hlavní náplní práce bude: -tvorba a aktualizace... zobrazit nabídku»
Výrobní mistr | Praha východ | automotive
Praha - východ
před 4 dny
Jste technický typ a máte zkušenosti s vedením lidí a prací v automobilovém průmyslu? Pak hledáme právě Vás! Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Manažer údržby | Praha | až 75 000 CZK
Praha
před 4 dny
Máte zkušenosti s vedením lidí, máte silný technický background a mluvíte anglicky? Pro mezinárodní společnost hledáme zkušeného... zobrazit nabídku»
Technik údržby | automotive | berounsko
Beroun
před 4 dny
Mezinárodní společnost, subdodavatel do automobilového průmyslu, mezi jehož zákazníky patří ŠKODA, AUDI, RENAULT, SAAB, CHRYSLER nebo BMW,... zobrazit nabídku»
Strojník/ce v kartonáži
Královehradecko
před 4 dny
 - PP na dobu neurčitou  - osobní a odborný růst  - dlouhodobá perspektiva uplatnění  - příspěvek na stravování, týden dovolené... zobrazit nabídku»
Operátor CNC strojů
Plzeň
před 4 dny
- Dynamické prostředí nadnárodní průmyslové společnosti - Pozice vhodná i pro absolventy technického oboru – zaučení zajištěno... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr
Mnichovo Hradiště
před 4 dny
výběr zaměstnaneckých benefitů odpovídající mzdové ohodnocení zázemí nadnárodní dynamické společnosti pracoviště Mnichovo... zobrazit nabídku»
Mistr
Královéhradecko
před 4 dny
- zajímavá a odpovědná práce ve společnosti se širokým výrobním programem - zázemí stabilní a neustále se rozvíjející silné... zobrazit nabídku»
Manažer výroby
Královéhradecko
před 4 dny
- zajímavá a odpovědná práce ve společnosti se širokým výrobním programem - zázemí stabilní a neustále se rozvíjející silné... zobrazit nabídku»
Vedoucí technolog
Brno
před 4 dny
CO VÁS ČEKÁ, POKUD USPĚJETE? samostatná práce na jednu směnu s prostorem pro iniciativu motivující platové ohodnocení dle... zobrazit nabídku»
Odborný pracovník v oblasti polovodičového průmyslu (m/ž)
Dresden
před 4 dny
Wir bieten / Nabízíme: Gehalt ab 12 Euro pro Stunde / plat od 12 eur za hodinu Nacht-, Wochenend- und Feiertagszuschläge / příplatky za... zobrazit nabídku»
Technické i manažerské pozice v automotive #8167047 (okres Jihlava, CZ)
Vysočina
před 4 dny
PRACUJTE PRO ŠPIČKU V AUTOMOTIVE NA VYSOČINĚ! PODÍLEJTE SE NA VÝVOJI A VÝROBĚ PRO BMW, MERCEDES, PORSCHE, OPEL, ŠKODA, HONDA A... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě, až 119,- Kč/hod + příplatky, Teplice
Teplice
před 4 dny
Odměna 69 - 119,- Kč/hod Stravenky v hodnotě 80,- 4 týdny dovolené Příplatky za odpolední směnu Příplatky za noční a víkendovou... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace