Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7422) - strana 95

Výroba, průmysl a energetika
Manažer projektu s AJ -vhodné pro absolventy (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Komunikace se zahraničními zákazníky, kooperace s ostatními odděleními, hlídání rozpočtu. Vhodné pro VŠ s oborem, který je zaměřen na... zobrazit nabídku»
Obsluha/programátor CNC
Jablonec nad Nisou
před týdnem
Nabízíme: Kvalitní úvodní zaškolení Zázemí rodinné společnosti Motivující mzdové ohodnocení Podpora osobního rozvoje a... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě - Rožnov – až 23 000 Kč/měs. + bonus 3000 Kč
Moravskoslezský
před týdnem
Poznejte výhody práce pro německou společnost Brose Víte, že si u nás nově můžete vydělat ještě více? Získáte až 23 000 Kč za... zobrazit nabídku»
Montáž autosedaček - až 26 000 Kč + bonus 3000 Kč
Moravskoslezský
před týdnem
Poznejte výhody práce pro německou společnost Brose Víte, že si tam nově můžete vydělat ještě více? Získáte až 26 000 Kč za měsíc!... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě v Kuřimi - nástupní bonus 20 000 Kč
Jihomoravský
před týdnem
Hledáte dobrou práci za dobré peníze? Právě jste skončili školu a chcete co nejdřív první pořádnou výplatu? Živíte rodinu a... zobrazit nabídku»
PLC programátor – Absolvent
Praha-východ
před týdnem
Zajímá Vás programování PLC? Chcete se podílet na projektech automatizace výroby světových značek piv a rozvíjet se pod vedením... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník
Štětí
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost, která vyrábí papírové obalové materiály a buničinu, které dodává zákazníkům po... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Nový Bor
Nový Bor
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, zaměřená na designování, vývoj a zakázkovou výrobu desénových svítidel a skleněných uměleckých... zobrazit nabídku»
Pracovník do výroby
Vysočina
před týdnem
Hledáte stabilní práci s jistým finančním příjmem? Jste manuálně zručný a práce na směny pro Vás není žádnou překážkou? Zašlete... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - montáže
Vysočina
před týdnem
Jste manuálně zručný a práce na směny pro Vás není žádnou překážkou? Hledáte stabilní práci s jistým finančním příjmem? Zašlete... zobrazit nabídku»
Specialista údržby
Plzeňský
před týdnem
Jste technický typ, rád se podílíte na údržbě strojů a zařízení a máte platnou vyhlášku 50/78 Sb., § 6? Hovoříte anglicky alespoň na... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC frézy
Pardubický
před týdnem
Máte zkušenosti s obráběním na 4-osé fréze? Hledáte práci v menší rodinné firmě? Jste ochotný pracovat na směny? Napište! Česká... zobrazit nabídku»
Technik údržby - elektro
Brno – město
před týdnem
Světově nejvýznamnější výrobce kluzných ložisek pro automobilový průmysl hledá do svého týmu zaměstnance na pozici TECHNIK ÚDRŽBY -... zobrazit nabídku»
Operátor/seřizovač ve výrobě – vhodné pro absolventy
Brno – město
před týdnem
Světově nejvýznamnější výrobce kluzných ložisek pro automobilový průmysl hledá do svého týmu zaměstnance na... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě – strojírenství
Brno – město
před týdnem
Světově nejvýznamnější výrobce kluzných ložisek pro automobilový průmysl hledá do svého týmu zaměstnance na následující... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC stroje – Brno
Brno – město
před týdnem
Světově nejvýznamnější výrobce kluzných ložisek pro automobilový průmysl hledá do svého týmu zaměstnance na následující... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Jablonec na Nisou
před týdnem
Pro našeho klienta, českou stabilní společnost, která se zabývá průmyslovou automatizací, hledáme vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»
Obsluha klasické frézy
Brno – město
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost vyrábějící ventily do vysoce zátěžových provozů hledáme kandidáty na pozici OBSLUHA... zobrazit nabídku»
Operátor CNC – soustružník nebo frézař
Brno – město
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost vyrábějící ventily do vysoce zátěžových provozů hledáme kandidáty na pozici Operátor CNC... zobrazit nabídku»
Hardware engineer with English - Germany - Chemnitz
Chemnitz
před týdnem
- Start by agreement - Help with an accomodation - Project in Chemnitz, Germany - Durration: long term project (1+,2+, 3+) - company with... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace