Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7608) - strana 95

Výroba, průmysl a energetika
Manažer údržby s NJ
Mělník
před 14 dny
- pracovní doba 8:00-17:00h (včetně přestávky) - výkonnostní prémie dle pracovních výsledků, - motivační prémie dle docházky, -... zobrazit nabídku»
Vedoucí technické přípravy/ konstruktér/ technolog
okres Beroun
před 14 dny
- perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti - přátelský kolektiv - odpovídající finanční hodnocení - benefity zobrazit nabídku»
Technik, obsluha lisu
Louny
před 14 dny
- práce ve finančně silné mezinárodní společnosti - mzda cca 25 000 Kč - mezinárodní prostředí - možnost osobního růstu - nástup... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC strojů – Blanensko
Letovice
před 14 dny
Pro našeho klienta, výrobní společnost zaměřující se na výrobu a broušení nástrojů, hledáme: Obsluha CNC strojů – Blanensko. ... zobrazit nabídku»
Zkušební technik elektro
okolí Prahy
před 14 dny
Vystudoval jste SŠ, obor elektro? Vyznáte se v elektonice, v počítačových technologiích a programování Vám není také cizí? Chcete být... zobrazit nabídku»
Operátor výroby, 100Kč/hod, vhodnější pro ženy, nenáročná pozice
Prostějov
před 14 dny
mzda od 100Kč/hod možnost týdenních záloh zajištění pitného režimu a stravy zdarma příjemné, čisté pracovní prostředí možnost... zobrazit nabídku»
Montážní dělník/ce - Litovel
Litovel
před 14 dny
Nabízíme: - dlouhodobá pracovní jistota - od 105,- Kč/hod - možnost vyplacení záloh - 2 směnný provoz, PO – PÁ R, O, - práce... zobrazit nabídku»
Řidiči VZV mzda až 900 EUR - okr. Malacky, Trnava - Slovensko
Malacky, Trnava
před 14 dny
Výhodné platové podmínky od 3,80 EUR/hod + 10% prémie + 20% docházkový bonus. Reálné výdělky okolo 750–900 euro Možnost ubytování... zobrazit nabídku»
Zámečník - práce ve Švýcarsku
Zürych - Švýcarsko
před 14 dny
Nabízíme: - vyřízení povolení k práci ve Švýcarsku - 32 - 36 CHF/hod (730 - 820 Kč/hod) - diety 12 – 16 CHF (270 - 360 Kč) -... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - ubytování zdarma - ranní směna - 145 Kč/h čist
Ústí nad Orlicí
před 14 dny
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - nástup dle dohody klidně ihned - motivující mzda 145 Kč/h čistého - ubytování v... zobrazit nabídku»
Brigádník - výrobní operátor, Klášterec nad Ohří, 121Kč/hod
Klášterec nad Ohří
před 14 dny
- 121Kč/h - práce ve 12h směnách - ranní a noční zobrazit nabídku»
Výrobní dělnice - Jihlava
Jihlava
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou součástek pro automobilový průmysl, hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici: Vaše... zobrazit nabídku»
Skladník VZV - Český Dub
Liberec
před 14 dny
Máte platný VZV průkaz a porozhlížíte se po zaměstnání přímo v kmenu firmy? Máme zde ideální nabídku pro uchazeče z... zobrazit nabídku»
Montážní dělník
Mladá Boleslav
před 14 dny
PERFEKTNÍ NABÍDKA DO VÝROBY NA JEDNU SMĚNU! * doprava do zaměstnání zajištěna * nástup ihned do kmenového stavu * pouze na jednu směnu *... zobrazit nabídku»
Skladník - jedna směna
Mladá Boleslav
před 14 dny
Přidejte se do řad skladníku, kteří pracují na jednosměnný provoz v kmenovém stavu naší společnosti. Sídlíme v Nepřevázce, ale dopravu... zobrazit nabídku»
Specialista ve vývojovém centru - absolvent
Pilsen
před 14 dny
Jste technicky zdatný, umíte anglicky a rád byste se zapojil do vývoje produktů, ale nemáte praxi? Pak je tato pozice pro Vás! Pracovní... zobrazit nabídku»
Inženýr/ka kvality i pro absolventy
Pilsen
před 14 dny
- aktivní spoluúčast ve všech fázích vývoje nových produktů - vyhledávání vad a nedostatků v rámci vývoje nového produktu -... zobrazit nabídku»
Bezpečnost a kvalita potravin
Nýřany
před 14 dny
Hledáme specialisty do potravinářského závodu, jeden bude mít na starosti kvalitu a druhý bezpečnost. - Zabezpečení a dozor nad hygienou... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Pilsen
před 14 dny
Stabilní a stále rostoucí mezinárodní společnost hledá kvalifikovaného uchazeče na pozici PLÁNOVAČ VÝROBY. Náplní práce bude: -... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektů
Krupka
před 14 dny
Hledáme kandidáta/ -ku, který/-á má bezproblémovou němčinu a zkušenosti s vedením projektů. Kandidát/ -ka by měl/-a být samostatný/-á,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace