Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6836) - strana 95

Výroba, průmysl a energetika
Konstruktér elektroniky
Praha
před 14 dny
* účast na vývoji prestižního projektu * zajímavé finanční ohodnocení, bonusy * profesní rozvoj, profilaci v oboru * zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Montér pro výrobní firmu - Jedna směna - Nástup ihned
Brno
před 14 dny
Flexibilní pracovní doba a jednosměnný provoz Stabilní zaměstnání na HPP a zázemí mezinárodní firmy Velmi dobré platové... zobrazit nabídku»
Teamleader skladu [automotive]
Louny
před 14 dny
- odpovídající platové ohodnocení - možnost osobního rozvoje - práci v renomované zahraniční výrobní firmě - bohaté benefity... zobrazit nabídku»
Nákupčí [Dovolená navíc]
Louny
před 14 dny
- odpovídající platové ohodnocení - možnost osobního rozvoje - práci v renomované zahraniční výrobní firmě - bohaté benefity... zobrazit nabídku»
Mechanik - junior
Jihomoravský
před 14 dny
Vystudoval jsi SOU nebo SŠ, obor elektro a vždycky tě elektronika bavila? Rád bys byl svým pánem a pracovní dobu si chceš řídit podle sebe?... zobrazit nabídku»
Mechanik elektro - jednosměnný provoz
Jihomoravský
před 14 dny
Chcete pracovat v mezinárodní výrobní a vývojové společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Zajímáte se o elektroniku a chcete mít... zobrazit nabídku»
Obráběč kovu
Ústecký
před 14 dny
Mahr, spol. s.r.o. je mezinárodní stabilní strojírenská společnost. * zázemí mezinárodní stabilní strojírenské společnosti * odbornou a... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér
Kolínsko
před 14 dny
Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti - Motivující mzdové podmínky - Program zaměstnaneckých výhod - Pohyblivá pracovní... zobrazit nabídku»
Slévárenský dělník, tavič - již v zaučení mzda 25000,-
Olomoucký
před 14 dny
Nabízíme nadstandardní mzdu v regionu - skládající se ze základní mzdy + bonusy + výkonnostní odměny + příplatky za provoz a... zobrazit nabídku»
Specialista štíhlé výroby
Jihomoravský
před 14 dny
Získáte zázemí stabilní mezinárodní společnosti v oblasti automotive. Můžete se těšit na mnoho firemních benefitů (např. 13. plat,... zobrazit nabídku»
Obsluha myčky v čb; 16-18 tis. Kč
České Budějovice
před 14 dny
- dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr - základní mzda 16.000 Kč, příplatek za víkend 25 Kč/h - možnost odměn zobrazit nabídku»
Technik kvality - Moravská třebová
Moravská Třebová
před 14 dny
Vaší náplní práce bude: - příprava a provádění měření, kontrol a zkoušek - spolupráce s Inženýrem kvality při řízení... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - Moravská třebová
Moravská Třebová
před 14 dny
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici PROCESNÍ INŽENÝR s AJ. Vaší náplní práce bude: - ... zobrazit nabídku»
Mistr - Moravská třebová
Moravská Třebová
před 14 dny
Vaší naplní práce bude: *zajištění výměny forem, seřízení a rozjezdu strojů *vedení směn (seřizozvač a operátoři) *organizace... zobrazit nabídku»
Mechanik specialista - pouze ranní směna
Mladá Boleslav - Plazy
před 14 dny
Hledáte práci, která NENÍ NA SMĚNY? Potrpíte si na to, aby všechno po mechanické stránce šlapalo? Nevyděsíte se ve chvíli, kdy se něco... zobrazit nabídku»
Seřizovač - až 30 000,- Kč
Mladá Boleslav
před 14 dny
Máte praxi s ÚDRŽBOU ve výrobní společnosti? Znáte pojmy jako TPM, Scrap? Vyznáte se ve výrobní dokumentaci? Hledáme uchazeče na pozici:... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Liberec
před 14 dny
Máte zkušenosti s dodavatelskou kvalitou? Domluvíte se anglicky a pojmy jako FMEA, 8D, ISO Vám nejsou cizí? Pak hledáme právě Vás! Pro... zobrazit nabídku»
Inspektor kvality - 30.000 CZK
Mladá Boleslav
před 14 dny
Máte zkušenosti s oblasti kvality v automotive? Chcete vést školení operátorů v rámci kvality? Testovat výrobky v laboratorních... zobrazit nabídku»
Projektový manager - kvalita, automotive
Mladá Boleslav
před 14 dny
Znáte perfektně nástroje kvality a procesy v automotive? Máte zkušenosti s vedením podřízených? Jste silná osobnost orientovaná na... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektu - Automotive
Mladá Boleslav
před 14 dny
KOORDINÁTOR PROJEKTU v kvalitě? V té šedi inzerátů konečně změna! Zajímavá a nestereotypní je i náplň práce! Hledáme silnou osobnost,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace