Práce v zahraničí (volná místa 334)

Práce v zahraničí může považována za atraktivní, můžete si ji vyzkoušet i Vy a to ihned. Níže Vám přinášíme nabídky práce v zahraničí v počtu 334 volných míst.

Zahraničí

Aktuálně nabízíme:

Kontrolor kvality výrobků - Belgie
okolí Bruselu
dnes
- Práce na ŽL - Vlastní ubytování a dopravu hrazené naší společností - Turnusová délka pobytu v zahraničí - Zaškolení v daném oboru - Odpovídající platové ohodnocení - Práce vhodná i pro ženy - Vodné pro... zobrazit nabídku»
Zdravotni sestra v Německu + jaz. kurz zdarma
Drážďany
dnes
Ubytování zdarma Bezplatný kurz německého jazyka Měsíční jízdenku po Drážďanech (Offenbachu) Cestovní připojištění/ pozdějí zdravotní pojištění v Německu Příplatky za: noční, víkendy, svátky a... zobrazit nabídku»
Práce v zahraničním kasinu/Nástupní plat 46000 Kč/měsíc
Velká Británie
dnes
Praxe není nutná. Lokality: UK, Malta, zámořské lodě... Hledáme krupiéry pro zahraniční kasina. Nováčky v oboru před nástupem zaškolíme. Dobré finanční ohodnocení, práce v mladém kolektivu, možnost dlouhodobé... zobrazit nabídku»
Zdravotní sestry do domova pro seniory v Regensburgu (Německo)
Regensburg-Německo
dnes
Společnost Artifex hledá na hlavní pracovní poměr zdravotní sestry / bratry pro okres Regensburg (Oberpfalz - Bavorsko). Práce se týká převážně péče o starší pacienty. V případě, že získáte dostatečné pracovní... zobrazit nabídku»
Skladník v sklade Superdrug - atraktívna mzda, UK /Luton/
Luton
dnes
Ponúkame Vám prácu v jednom z najobľúbenejších skladov. Pozitívne referencie našich kandidátov a spokojnosť nášho klienta zaraďuje túto pracovnú ponuku medzi tie najpopulárnejšie. Ponúkame pravidelne týždenne... zobrazit nabídku»
Psychometrika, Psychodiagnostika
Praha a celá ČR
dnes
- dlouhodobá spolupráce na projektech psychodiagnostiky (jedná se o projektivní metodu) - odborná realizace - dobrý tým - možnost práce na externí úrovni - možnost brigády při škole pro studenty Psychologie, či... zobrazit nabídku»
Řidič kamionu v Německu
Frankfurt / M
dnes
Personální německá agentura hledá pro své klienty (německé transportní firmy a spedice) vhodné kandidáty na pozici řidiče kamionové... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality výrobků - Belgie
okolí Bruselu
dnes
- Práce na ŽL - Vlastní ubytování a dopravu hrazené naší společností - Turnusová délka pobytu v zahraničí - Zaškolení v daném... zobrazit nabídku»
CNC obráběč Německo Ulm od 40 000,-Kč netto
Ulm
před 2 dny
Plat od 40 000Kč čistého. Ubytování hradí firma. zobrazit nabídku»
Kontrolor svařovaných dílů, Německo 36 000 CZK čistého
Laupheim
před 2 dny
Plat od 36 000 CZK čistého.Ubytování hradí firma zobrazit nabídku»
Svářeč CO2 - EN
Německo
dnes
- dlouhodobá práce na HPP - dvousměnný provoz - zajistíme a přispíváme na ubytování 150 - 200 Euro/měsíc - po odpracování 1 týdne... zobrazit nabídku»
Lakýrník
Německo
dnes
- dlouhodobá práce na HPP - dvousměnný provoz - zajistíme a přispíváme na ubytování 150 - 200 Euro/měsíc - po odpracování 1 týdne... zobrazit nabídku»
Práce pro elekrikárov do Německa / Bad säckingen
Německo
dnes
Nabízíme práci pro elektrikáře do Německa ve městě Bad Säckingen. Jde o elektroinstalační práce v nákupních střediscích a... zobrazit nabídku»
Elektrikári / Stuttgart ihneď
Stuttgart
dnes
Hľadáme elektrikárov na elektroinštalačné práce v okolí Stuttgartu s nástupom ihneď. Ide o celoročnú prácu u overeného klienta. ... zobrazit nabídku»
Zdravotni sestra v Německu + jaz. kurz zdarma
Drážďany
dnes
Kurz německého jazyka v Drážďanech pro zdravotní sestry Máte diplom v oboru zdravotní sestra, ale neumíte německy? Žádný problém!... zobrazit nabídku»
Pracovníci do skladu s kvetmi v krásnej lokalite Holandska.
Lisse (západné pobrežie Holandska, kúsok od mora)
dnes
Mzda: - 1083 - 1494€ podľa holandskej legislatívy v závislosti od veku. Iné výhody - minimálne vstupné náklady - BEZ POPLATKU AGENTÚRE... zobrazit nabídku»
Elektrikář s německým jazykem k švýcarským hranicím - 18€ /hod
Německo
dnes
Hledáme elektrikáře do Německa ve městě Wehr. Jde o průmyslové elektroinstalace ve farmaceutickém průmyslu. Podmínkou je německý jazyk ... zobrazit nabídku»
Zdravotni sestra v Německu + jaz. kurz zdarma
Drážďany
dnes
Ubytování zdarma Bezplatný kurz německého jazyka Měsíční jízdenku po Drážďanech (Offenbachu) Cestovní připojištění/... zobrazit nabídku»
Stavební elektrikář - Německo - nástup 10.8.2016
Mnichov a okolí
dnes
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - výhodné platové ohodnocení 12€ v čistém / hod. - ubytování zdarma - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Máš exekuce, pojď pracovat na Slovensko jako operátor výroby.
Slovensko
dnes
- stabilní zaměstnání v mezinárodní firmě - 21 600 Kč – 27 000 Kč (800 – 1000 €) - ubytování a doprava zdarma - poukázky ke... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Učitelé se mohou na září těšit, zvednou jim platy

Letos bude září pro učitele příjemné. Kromě žáků je totiž čeká navýšení platů....

Přemýšlíte o změně práce? Tady je 11 důvodů, proč to udělat

Máte docela dobrou práci a přesto vás občas napadají myšlenky na to, že byste se ohlédli...

Návrat z dovolené může být krutý. Jak ho přežít?

Už máte letní dovolenou za sebou nebo vás teprve čeká? Pokud ji právě absolvujete a máte se...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace