Práce v zahraničí (volná místa 334)

Práce v zahraničí může považována za atraktivní, můžete si ji vyzkoušet i Vy a to ihned. Níže Vám přinášíme nabídky práce v zahraničí v počtu 334 volných míst.

Zahraničí

Aktuálně nabízíme:

Práce v zahraničním kasinu/Nástupní plat 46000 Kč/měsíc
Velká Británie
včera
Praxe není nutná. Lokality: UK, Malta, zámořské lodě... Hledáme krupiéry pro zahraniční kasina. Nováčky v oboru před nástupem zaškolíme. Dobré finanční ohodnocení, práce v mladém kolektivu, možnost dlouhodobé... zobrazit nabídku»
Zdravotní sestry do domova pro seniory v Regensburgu (Německo)
Regensburg-Německo
včera
Společnost Artifex hledá na hlavní pracovní poměr zdravotní sestry / bratry pro okres Regensburg (Oberpfalz - Bavorsko). Práce se týká převážně péče o starší pacienty. V případě, že získáte dostatečné pracovní... zobrazit nabídku»
Pečovatelka v Anglii, live-in pozice.
Veľká Británia
včera
- možnosť zvoliť si dĺžku turnusu (2, 4, 8, a 12-týždňový) - nie je potrebný žiadny certifikát - profesionálny tréning poskytnutý zadarmo - týždenná hrubá mzda 450 – 580 GBP - závisí od náročnosti poskytovanej... zobrazit nabídku»
Psychometrika, Psychodiagnostika
Praha a celá ČR
včera
- dlouhodobá spolupráce na projektech psychodiagnostiky (jedná se o projektivní metodu) - odborná realizace - dobrý tým - možnost práce na externí úrovni - možnost brigády při škole pro studenty Psychologie, či... zobrazit nabídku»
Řidič kamionu - Německo - 2000 Eur čistého - 4108
Německo
před 2 dny
Jste zkušený řidič náklaďáku? Vlastníte profesní průkaz řidiče a ŘP B, C, E a umíte se dobře domluvit německy nebo anglicky? Pokud vás už štve současný zaměstnavatel opožděnými výplatami, starým vozovým parkem... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - Montážní delník
Olomouc 77900
před 3 dny
- práce na hlavní pracovní poměr - základní hodinová mzda 85 Kč v čistém - docházkový bonus - příplatek za svátek 100 % - příplatek za víkend 25% - příplatek za noční směnu 20 CZK / hod. - 20 dní placené... zobrazit nabídku»
Servírky a kuchaři ve švýcarsku!!!
Sedrun
před týdnem
Hledám servírky a kuchaře pro švýcarskou restauraci Sudada (www.sudada.ch) na zimní sezonu 2016/2017 (od konce prosince do začátku dubna).... zobrazit nabídku»
Teamleader do Německa!
Mníchov
včera
Mzda: 11€ brutto/hod. Ubytovanie: zabezpečené a hradené zamestnávateľom Doprava do práce: zabezpečená zamestnávateľom zobrazit nabídku»
Skladník do Holandska, bez poplatku agentuře!
Holandsko
včera
Hľadáme šikovných skladníkov od 18-21 rokov s mierne pokročilou angličinou. Nástup: 10.10.2016 Mzda: 1156 - 1348 brutto/ podľa holandskej... zobrazit nabídku»
Instalatéři, topenáři na podlahové topení
Německo
včera
Nabízíme práci pro dvojici instalatéry-topenáře do Německa k městu Mannheim. NÁSTUP IHNED Popis práce: montáž podlahového topení... zobrazit nabídku»
Jednoduchá práce ve skladech v Anglii - bez znalosti AJ.
Middlewich, Veľká Británia
včera
- garantovaný počet hodín + možnosť nadčasov - práca na minimálne 3 mesiace s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú (s tým, že v... zobrazit nabídku»
Reinsurance Business Developer in CEE region
Zahraničí
včera
Do you want to work for fast growing independent regional reinsurance broker? Would you like to be part of small dynamic team? Would you like to boost... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Stuttgart / Německo
včera
Bytové instalace - elektroinstalace, elektromontáž ,rozváděcí skříně,spuštění do provozu , např . sekání a tažení kabelu , vypínače... zobrazit nabídku»
Elektrikáři - ihned
Rakousko
včera
Nabízíme práci pro elektrikáře do Rakouska / Linz - Aschach. Jde o průmyslové elektroinstalace, montáž kabelových nosných systémů... zobrazit nabídku»
Kypr, hotelový číšník.
Paphos, Kypr
včera
Práca vhodná aj pre študentov Príjemné prostredie, priateľská atmosféra Ubytovanie a strava zadarmo Vyzdvihnutie z letiska... zobrazit nabídku»
Zaměstnanec do výroby letadel (m/ž) za 11,50€/h
Ulm/Hamburg, Německo
včera
Pro výrobce letadlových celků v Ulmu, Hamburku a Toulouse (Francie), hledáme co nejrychleji Zaměstnanec do výroby (m/ž) Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Hvac / TZB inženýr - technický dozor s aktivní AJ
Bratislava a Nitriansky kraj
včera
Nabízíme: - zodpovědnou práci na zajímavých stavebních projektech ve stabilní nadnárodní společnosti - možnost pracovat na... zobrazit nabídku»
Zaměstnanec do výroby (m/ž) od 8,50€/h
Německo
včera
Pro naše zákazníky v Německu hledáme co nejrychleji a na dobu neurčitou Zaměstnance do výroby (m/ž) Náplň práce: -Všeobecné... zobrazit nabídku»
Svářeče (m/ž) od 12,00€/h
Německo
včera
Pro různé firmy v různých městech Německa hledáme co nejrychleji Svářeče (m/ž) Náplň práce: -Svařování dle výkresu, více... zobrazit nabídku»
Zaměstnanec pro kovovýrobu (m/ž) od 12,00€/h
Německo
včera
Pro naše zákazníky v Německu hledáme co nejrychleji a na dobu neurčitou Zaměstnance pro sklad a kovovýrobu (m/ž) Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Při pracovním pohovoru můžete klást otázky i vy. Jaké by měly být?

Na pracovních pohovorech se obvykle ptají personalisté nebo šéfové firmy. Někdy se ale stane,...

Zase pozdě? Naučte se chodit včas, pomůže vám to i v kariéře

Chodíte na schůzky pozdě? Škodíte sami sami sobě, na tom, jak řídíte svůj čas závisí...

Chcete cestovat i pracovat zároveň? Staňte se digitálním nomádem

Termín digitální nomád se začíná hodně skloňovat i v Česku. Jde o lidi, kteří nestojí o...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace