Práce v zahraničí (volná místa 475)

Práce v zahraničí může považována za atraktivní, můžete si ji vyzkoušet i Vy a to ihned. Níže Vám přinášíme nabídky práce v zahraničí v počtu 475 volných míst.

Zahraničí
Kvalifikované zdravotní sestry
Regensburg-Německo
dnes
Společnost Artifex hledá na hlavní pracovní poměr zdravotní sestry / bratry pro okres Regensburg (Oberpfalz - Bavorsko). Práce se týká převážně péče o starší pacienty. V případě, že získáte dostatečné pracovní... zobrazit nabídku»
Nové!! český jazyk - Spec. Customer Services (Varsava,Polsko)
Varsava, Polsko
dnes
Atraktivní platové podmínky 25 000 CZK/měs. hrubého základ + prémie, Dostup k nejnovější technologii, Velmi zajímavou práci ve... zobrazit nabídku»
Kvalifikované zdravotní sestry
Regensburg-Německo
dnes
Společnost Artifex hledá na hlavní pracovní poměr zdravotní sestry / bratry pro okres Regensburg (Oberpfalz - Bavorsko). Práce se týká... zobrazit nabídku»
Pečovatele / pečovatelky o nemocné a seniory
Bavorsko - Oberpfalz
dnes
Pracovní doba se pohybuje mezi 35 – 40 hodin za týden. Nabízíme smlouvu na dobu neurčitou. Na pozici asistenta pečovatele nabízíme... zobrazit nabídku»
Zdravotní sestry/ ošetřovatele pro domovy seniorů
Bavorsko - Oberpfalz
dnes
Vaše pracovní doba se bude pohybovat mezi 35- 40 hodinami/ týdně. Artifex pro Vás před příjezdem zajistí ubytování a na výkon práce... zobrazit nabídku»
C developer to Germany - DUPLIKÁT
Dresden area
dnes
- Very interesting company working mainly on automotive proejcts - Paid and provided accomodation - Support from Czech Republic during hiring... zobrazit nabídku»
Java developer, DE- Karlsruhe (AJ language) - DUPLIKÁT
Karlsruhe
dnes
- Paid and provided accomodation - Support from Czech Republic during hiring process and during the projects - location near - dynamic and... zobrazit nabídku»
Linux application administrator, Hamburg
Hamburg, Germany
dnes
- Paid and provided accomodation - Support from Czech Republic during hiring process and during the projects zobrazit nabídku»
PHP entwickler (SYMPHONY),
Karlsruhe
dnes
- gesichert und bezahlte Unterkunft - langfristige Zusammenarbeit - Unterstützung aus der Tschechischen Republik während des gesamten Projekts zobrazit nabídku»
System administrator - Germany - Hamburg
Hamburg, Germany
dnes
– a modern working environment in a pleasant neighbourhood – a possibility to come with a new ideas – collaboration in a open-minded team –... zobrazit nabídku»
PHP entwickler, Germany
KARLSRUHE
dnes
- gesichert und bezahlte Unterkunft - langfristige Zusammenarbeit - Unterstützung aus der Tschechischen Republik während des gesamten Projekts zobrazit nabídku»
Inštalatér do Nemecka
Nemecko
dnes
Nabízíme 13,- eur/hod. a hrazené ubytování. Možnost práce presčas Dlouhodobé práce do celého Německa. zobrazit nabídku»
Instalatéři, topenáři (Německo, Bavorsko)
Zahraničí
dnes
Nabízíme: - zaměstnavatel poskytuje a hradí ubytování (ubytovna nebo penzion, max 2 osoby na pokoji) - zaměstnavatel hradí sociální a... zobrazit nabídku»
Výpomoc v masakombinátu v Holandsku
Zahraničí
dnes
Mzda je vyplácena měsíčně. 700 EUR netto za 156 hod. Je možné vyřízení daňové úlevy na zdravotní pojištění (70EUR/měsíc) ... zobrazit nabídku»
Řezníci do Holandska bez požadavku na jazyk, pouze praxe
Holandsko
dnes
* práce na hlavní pracovní poměr: po 3 měsíční zkušební době, prodloužení poměru na rok s možností dalšího prodloužení * placená... zobrazit nabídku»
Elektrikár do Nemecka
Nemecko
dnes
- zabezpečené a hradené ubytovanie, - osobný prístup, - individuálny servis v slovenskom jazyku, - žiadne sprostredkovateľské poplatky,... zobrazit nabídku»
SW java Architect ČR + Wolfsburg
Prague, Wolfsburg
dnes
- velmi zajímavá náplň práce s postupným vedením týmu java developerů - komunikace s týmy v ČR a týmy v německém Wolfsburgu -... zobrazit nabídku»
Java Developer (od 35.000 Kč)
Olomoucký, Zlínský, Jihomoravský, Zahraničí
dnes
Orientujete se v programu Java, rádi cestujete a nemáte problém s komunikací v anglickém jazyce? Tak to máme pro Vás opravdu zajímavou... zobrazit nabídku»
Zámečník - Pilař
Ostrava
dnes
- Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Platové podmínky 20 000-35 000,- čistého - Příspěvek na dopravu 500,- -... zobrazit nabídku»
Zvárač CO2
Choceň
dnes
Hľadáme šikovných zváračov na prácu do Českej Republiky s nástupom IHNEĎ na HLAVNÝ PRACOVNÝ POMER. Ide o prácu v stabilnej a... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

přihlášení pro uchazeče  |  registrace