Práce v zahraničí (volná místa 448)

Práce v zahraničí může považována za atraktivní, můžete si ji vyzkoušet i Vy a to ihned. Níže Vám přinášíme nabídky práce v zahraničí v počtu 448 volných míst.

Zahraničí
Skladníci/ce do skladů v Anglii – zprac.zboží ve skladu Argos
Burton on Trent, Staffordshire
dnes
Pracovní náplň Hledáme pracovníky/ce do skladu na práci v distribučním katalogovém skladu s různým druhem zboží – oblečení, elektronika, hračky, bižuterie aj. Práce spočívá v chystání zboží na dopravní pásy do... zobrazit nabídku»
Šéf kuchař do pubu - práce v Anglii
Somerset
dnes
Šéf kuchař do pubu v Somerset v Anglii s nástupem ihned. Lokalita: Somerset Nástup: ihned (odlet do 3 - 4 dnů) Požadujeme: vyučení v oboru praxi min. 3 roky komunikativní znalost angličtiny zaslat životopis v... zobrazit nabídku»
Dobrovolníci do Afriky, Indie, studijní program Norsko
Oyer
před 2 měsíci
Hledáme kandidáty – cestovatele, dobrovolníky, dobrodruhy pro unikátní program kloubící studium, cestování a praxi, jejíž součástí je... zobrazit nabídku»
Java developer, DE- Karlsruhe (AJ language)
Karlsruhe
dnes
- Paid and provided accomodation - Support from Czech Republic during hiring process and during the projects - location near - dynamic and... zobrazit nabídku»
C++ developer to Germany
Dresden area
dnes
- Very interesting company working mainly on automotive proejcts - Paid and provided accomodation - Support from Czech Republic during hiring... zobrazit nabídku»
Carpenters (Norway)
Norway
dnes
Salary starts from 171 NOK/hour (the best guys get about 200 NOK). zobrazit nabídku»
Mytí plastových beden v Německu
Německo - Crailsheim
dnes
dlouhodobou práci ve stabilní společnosti ubytování v bytech PLNĚ HRAZENÉ naší společností dopravu z práce a do práce PLNĚ... zobrazit nabídku»
CNC machinist
Zahraničí
dnes
flights and accommodation provided rate: 11 Pounds/ hour shifts: 12 hours, day and night + weekend contract: at least 2 months, probably pro long... zobrazit nabídku»
Technik-elektro mycí linky – Německo
Crailsheim
dnes
Místo v dynamicky se rozvíjející zahraniční společnosti Příležitost dostat se pracovně do zahraničí Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Java developer Germany (NÜRNBERG)
Zahraničí
dnes
We are finding senior JAVA DEVELOPER for our very good partner in NÜRNBERG (Germany). Letś start your career in international, stable and... zobrazit nabídku»
Výpomoc v masakombinátu v Holandsku
Zahraničí
dnes
Mzda je vyplácena měsíčně. 700 EUR netto za 156 hod. Je možné vyřízení daňové úlevy na zdravotní pojištění (70EUR/měsíc) ... zobrazit nabídku»
Řezníci do Holandska bez požadavku na jazyk, pouze praxe
Holandsko
dnes
* práce na hlavní pracovní poměr: po 3 měsíční zkušební době, prodloužení poměru na rok s možností dalšího prodloužení * placená... zobrazit nabídku»
Projektový Manažer TZB
Praha - Gruzie
dnes
- motivující práci v rozvíjející se firmě - zajímavé mzdové ohodnocení s vazbou na výsledek - firemní vzdělávání - spolehlivé... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení kvality s NJ (50.000 - 60.000,- Kč)
Zahraničí, Jihomoravský, Zlínský
dnes
* Zázemí rozvíjející se společnosti * Zajímavé finanční ohodnocení * PC, telefon * Závodní stravování * Místo výkonu práce:... zobrazit nabídku»
Quality manager (50.000 - 60.000,- Kč)
Zahraničí, Jihomoravský, Zlínský
dnes
* Zázemí stabilní mezinárodní společnosti * Možnost seberealizace, osobního rozvoje * Penzijní připojištění * Jazykové i odborné... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - Hlinsko
Hlinsko v Čechách
dnes
* Práce na hlavní pracovní poměr * 2 směnný provoz (12ti hod.směny) * směnnost krátký / dlouhý týden * Možnost pracovat přesčasy *... zobrazit nabídku»
Kitchen porter do hotelu v Anglii, práce v gastronomii
Liphook
dnes
Pro našeho zahraničního partnera hledáme pracovníka na pozici kithchen porter do hotelu v Anglii, město Liphook - běžné pomocné práce v... zobrazit nabídku»
Šéf kuchař do hotelu v Liphook, Anglie
Liphook
dnes
Pro našeho zahraničního partnera hledáme pracovníka na pozici šéf kuchaře do hotelu. Lokalita: Liphook, Anglie Nástup ihned /odlet do 3... zobrazit nabídku»
Pokojská, práce v Liphook, Anglie
Liphook
dnes
Pokojská do hotelu v Anglii, město Liphook - běžná práce pokojské, praxe pokojské/v gastronomii podmínkou. Práce zajištěna na plný... zobrazit nabídku»
Barmanka/servírka, práce v Anglii
Chipping Norton
dnes
Pro našeho zahraničního partnera hledáme pracovnici na místo barmanky/servírky s nátupem ihned. Lokalita: Chipping Norton Nástup ihned... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

přihlášení pro uchazeče  |  registrace