Práce v zahraničí (volná místa 304)

Práce v zahraničí může považována za atraktivní, můžete si ji vyzkoušet i Vy a to ihned. Níže Vám přinášíme nabídky práce v zahraničí v počtu 304 volných míst.

Zahraničí
Kontrolor kvality výrobků - Belgie
okolí Bruselu
dnes
- Práce na ŽL - Vlastní ubytování a dopravu hrazené naší společností - Turnusová délka pobytu v zahraničí - Zaškolení v daném oboru - Odpovídající platové ohodnocení - Práce vhodná i pro ženy - Vodné pro... zobrazit nabídku»
Práce v zahraničním kasinu/Nástupní plat 46000 Kč/měsíc
Velká Británie
dnes
Praxe není nutná. Lokality: UK, Malta, zámořské lodě... Hledáme krupiéry pro zahraniční kasina. Nováčky v oboru před nástupem zaškolíme. Dobré finanční ohodnocení, práce v mladém kolektivu, možnost dlouhodobé... zobrazit nabídku»
Zdravotní sestry do domova pro seniory v Regensburgu (Německo)
Regensburg-Německo
dnes
Společnost Artifex hledá na hlavní pracovní poměr zdravotní sestry / bratry pro okres Regensburg (Oberpfalz - Bavorsko). Práce se týká převážně péče o starší pacienty. V případě, že získáte dostatečné pracovní... zobrazit nabídku»
Skladník v sklade Superdrug - atraktívna mzda, UK /Luton/
Luton
dnes
Ponúkame Vám prácu v jednom z najobľúbenejších skladov. Pozitívne referencie našich kandidátov a spokojnosť nášho klienta zaraďuje túto pracovnú ponuku medzi tie najpopulárnejšie. Ponúkame pravidelne týždenne... zobrazit nabídku»
Psychometrika, Psychodiagnostika
Praha a celá ČR
dnes
- dlouhodobá spolupráce na projektech psychodiagnostiky (jedná se o projektivní metodu) - odborná realizace - dobrý tým - možnost práce na externí úrovni - možnost brigády při škole pro studenty Psychologie, či... zobrazit nabídku»
Pečovatelka v Anglii, live-in pozice.
Veľká Británia
minulý měsíc
- možnosť zvoliť si dĺžku turnusu (2, 4, 8, a 12-týždňový) - nie je potrebný žiadny certifikát - profesionálny tréning poskytnutý zadarmo - týždenná hrubá mzda 450 – 580 GBP (cca 480 – 735 EUR), závisí od... zobrazit nabídku»
Řidič kamionu v Německu
Frankfurt / M
dnes
Personální německá agentura hledá pro své klienty (německé transportní firmy a spedice) vhodné kandidáty na pozici řidiče kamionové... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality výrobků - Belgie
okolí Bruselu
dnes
- Práce na ŽL - Vlastní ubytování a dopravu hrazené naší společností - Turnusová délka pobytu v zahraničí - Zaškolení v daném... zobrazit nabídku»
Nabídka pro elektrikáře - Německo / Mnichov
Mnichov
dnes
Nabízíme práci pro dvojice (i partu 4 elektrikářů) do Německa, město Mnichov. Výhody: - Možnost pracovat přesčas - Bez... zobrazit nabídku»
Průmyslový elektrikáři / Bavorsko
Německo
dnes
Hledáme zkušené elektrikáře (i partie) do blízkého Bavorska, město Dingolfing. Hodinová sazba: 17, - € / hod Výhody: - Možnost... zobrazit nabídku»
Instalatér (voda, topení, vzduchotechnika) - Německo
různá místa v Německu
dnes
Naše společnost Dremo Personaldienstleistung GmbH hledá na různé stavební projekty v Německu zkušené instalatéry se znalostí němčiny.... zobrazit nabídku»
Elektrikář, elektroinstalatér - Německo (Sasko)
různá místa v Sasku (od Chemnitz po Dresden)
dnes
Naše společnost Dremo Personaldienstleistung GmbH hledá na různé stavební projekty ve spolkové zemi Sasko zkušené... zobrazit nabídku»
Elektrikář, elektroinstalatér - Německo
různá místa v Německu
dnes
Naše společnost Dremo Personaldienstleistung GmbH hledá na různé stavební projekty v Německu zkušené elektrikáře/elektroinstalatéry se... zobrazit nabídku»
Podlahář, parketář - Německo
různá místa v Německu
dnes
Naše společnost Dremo Personaldienstleistung GmbH hledá na různé stavební projekty v Německu zkušené podlaháře a parketáře se znalostí... zobrazit nabídku»
Aktuální práce pro instalatéra do Nemecka - okolí Regensburgu
Regensburg - Německo
dnes
Hledáme zkušeného instalatéra (jednotlivca) na práci v okolí města Regensburg v Německu - blízko hraníc s Českem. Jedná se o montáže... zobrazit nabídku»
Stavební dělník Německo
Döbeln
dnes
nástup: ihned mzda: dle dohody a zkušeností německá pracovní smlouva práce od pondělí do pátku pracovní smlouva na dobu určitou (3 - 6... zobrazit nabídku»
Dlouhodobá práce pro instalatéra/topenáře v Neměcku
Německo
dnes
Hledáme šikovných instalatérů do Německa - Hamburg, Stuttgart. Dlouhodobá práce ve stabilní mezinárodní společnosti. Hodinová sazba:... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce Slovensko
Dubnica nad Váhom
dnes
zázemí výrobní společnosti s dlouholetou tradicí možnost seberealizace a profesního i osobního růstu motivující mzdové ohodnocení v... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel/ka Slovensko
Dubnica nad Váhom
dnes
zázemí výrobní společnosti s dlouholetou tradicí možnost seberealizace a profesního i osobního růstu motivující mzdové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Truhlář - Německo
různá místa v Německu
dnes
Naše společnost Dremo Personaldienstleistung GmbH hledá na různé zakázky v Německu zkušené truhláře se znalostí němčiny. Jedná se o... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Horka začínají. Máme nárok požadovat po zaměstnavateli nápoje či klimatizaci?

Teploty se šplhají čím dál výš a letní dovolené jsou pro mnhé z nás ještě v nedohlednu....

Teambuilding je pro mě horor! Jak ho přežít?

Společně vyrazíme na výlet, budeme hrát hry, řekneme si, co si o sobě navzájem myslíme a na...

Jak je to vlastně s dovolenou? Může nám ji zaměstnavatel nařídit?

Blíží se léto a už jste docela unavení, tak jste si naplánovali zaslouženou dovolenou. Ale...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace