Práce v zahraničí (volná místa 490)

Práce v zahraničí může považována za atraktivní, můžete si ji vyzkoušet i Vy a to ihned. Níže Vám přinášíme nabídky práce v zahraničí v počtu 490 volných míst.

Zahraničí
Skladníci/ce do skladů v Anglii – zprac.zboží ve skladu Argos
Burton on Trent, Staffordshire
dnes
Pracovní náplň Hledáme pracovníky/ce do skladu na práci v distribučním katalogovém skladu s různým druhem zboží – oblečení, elektronika, hračky, bižuterie aj. Práce spočívá v chystání zboží na dopravní pásy do... zobrazit nabídku»
Šéf kuchař do pubu - práce v Anglii
Somerset
dnes
Šéf kuchař do pubu v Somerset v Anglii s nástupem ihned. Lokalita: Somerset Nástup: ihned (odlet do 3 - 4 dnů) Požadujeme: vyučení v oboru praxi min. 3 roky komunikativní znalost angličtiny zaslat životopis v... zobrazit nabídku»
Švýcarsko - pomocná kuchařka - zimní sezona 2014/2015
Sedrun
dnes
Hledám pomocnou sílu do kuchyně pro restauraci Sudada ve švýcarském kantonu Graubünden. Pouze ženy mezi 18 a 28 lety. Praxe ani vzdělání v... zobrazit nabídku»
Inštalatér do Nemecka
Nemecko
dnes
Nabízíme 13,- eur/hod. a hrazené ubytování. Možnost práce presčas Dlouhodobé práce do celého Německa. zobrazit nabídku»
Klimatizér, vzduchotechnik do Nemecka
Nemecko
před 14 dny
Ponúkame prácu pre klimatizérov do Nemecka. Typ práce - podľa projektu. Miesto výkonu práce: Nemecko Ponúkaný plat: 13 Eur/ hodina zobrazit nabídku»
Dobrovolník v Africe - studium a praxe Fighting with the poor
Oyer
minulý měsíc
Mezinárodní cestovatelská škola přijímá studenty do oboru Fighting with the poor. Denní studium probíhá v Norsku, praxe v Evropě,... zobrazit nabídku»
Specialista/ka rozvoje obchodu - český jazyk (Varsava, Polsko)
Varsava, Polsko
minulý měsíc
Atraktivní platové podmínky 32 500 CZK/měs. hrubého základ + prémie (závisí na vypracovaném targetu/cíli), Dostup k nejnovější... zobrazit nabídku»
Carpenters (Norway)
Norway
dnes
Salary starts from 171 NOK/hour (the best guys get about 200 NOK). zobrazit nabídku»
CNC machinist
Zahraničí
dnes
flights and accommodation provided rate: 11 Pounds/ hour shifts: 12 hours, day and night + weekend contract: at least 2 months, probably pro long... zobrazit nabídku»
Java developer Germany (NÜRNBERG)
Zahraničí
dnes
We are finding senior JAVA DEVELOPER for our very good partner in NÜRNBERG (Germany). Letś start your career in international, stable and... zobrazit nabídku»
Instalatéři, topenáři (Německo, Bavorsko)
Zahraničí
dnes
Nabízíme: - zaměstnavatel poskytuje a hradí ubytování (ubytovna nebo penzion, max 2 osoby na pokoji) - zaměstnavatel hradí sociální a... zobrazit nabídku»
Výpomoc v masakombinátu v Holandsku
Zahraničí
dnes
Mzda je vyplácena měsíčně. 700 EUR netto za 156 hod. Je možné vyřízení daňové úlevy na zdravotní pojištění (70EUR/měsíc) ... zobrazit nabídku»
Řezníci do Holandska bez požadavku na jazyk, pouze praxe
Holandsko
dnes
* práce na hlavní pracovní poměr: po 3 měsíční zkušební době, prodloužení poměru na rok s možností dalšího prodloužení * placená... zobrazit nabídku»
Pracovníci do skladu Tesco Peterborough - Práce v Anglii
Peterborough
dnes
Pro našeho zahraničního partnera hledáme pracovníky do Tesco skladu v Anglii. Lokalita: Peterborough Odlet: 26./27. 11. 2014 ... zobrazit nabídku»
Barmanka/servírka, práce v Anglii
Chipping Norton
dnes
Pro našeho zahraničního partnera hledáme pracovnici na místo barmanky/servírky s nátupem ihned. Lokalita: Chipping Norton Nástup ihned... zobrazit nabídku»
Práce ve skladu v Anglii - distribuční sklad DHL Tamworth
Tamworth
dnes
PRO NAŠEHO ZAHRANIČNÍHO PARTNERA HLEDÁME VHODNÉ KANDIDÁTY NA PRÁCI VE SKLADU do distribučního skladu DHL v Anglii. Místo: Tamworth ... zobrazit nabídku»
Šéf kuchař do hotelu v Liphook, Anglie
Liphook
dnes
Pro našeho zahraničního partnera hledáme pracovníka na pozici šéf kuchaře do hotelu. Lokalita: Liphook, Anglie Nástup ihned /odlet do 3... zobrazit nabídku»
Noční portýr/vrátný - práce v Anglii
Liphook
dnes
Pro našeho zahraničního partnera hledám pracovníka na pozici oční portýr/vrátný. Náplň práce: výdej jídla a nápojů dle potřeby... zobrazit nabídku»
Pokojská, práce v Liphook, Anglie
Liphook
dnes
Pokojská do hotelu v Anglii, město Liphook - běžná práce pokojské, praxe pokojské/v gastronomii podmínkou. Práce zajištěna na plný... zobrazit nabídku»
Skladníci/ce do skladů v Anglii – zprac.zboží ve skladu Argos
Burton on Trent, Staffordshire
dnes
Pracovní náplň Hledáme pracovníky/ce do skladu na práci v distribučním katalogovém skladu s různým druhem zboží – oblečení,... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

přihlášení pro uchazeče  |  registrace