Práce v zahraničí (volná místa 340)

Práce v zahraničí může považována za atraktivní, můžete si ji vyzkoušet i Vy a to ihned. Níže Vám přinášíme nabídky práce v zahraničí v počtu 340 volných míst.

Zahraničí
Kontrolor kvality výrobků - Belgie
okolí Bruselu
dnes
- Práci na ŽL - Vlastní ubytování a dopravu hrazené naší společností - Turnusová délka pobytu v zahraničí - Zaškolení v daném oboru - Odpovídající platové ohodnocení - Práci vhodnou i pro ženy zobrazit nabídku»
Úklidové a dezinfeKční práce potravinářského podniku - Belgie
Belgie
dnes
- jedno až dvoutýdenní zaškolení na danou pozici pod vedením zkušeného pracovníka - možnost uplatnění i v jiném oboru - vlastní ubytování a dopravu hrazené naší společností - odpovídající platové ohodnocení zobrazit nabídku»
Manažer směny ve výrobě
Žiželice nad Cidlinou
dnes
- možnost rozvoje - zázemí stabilní firmy - firemní výhody a benefity - možnost ubytování - stravovávní zdarma zobrazit nabídku»
Psychometrika, Psychodiagnostika
Praha a celá ČR
dnes
- dlouhodobá spolupráce na projektech psychodiagnostiky (jedná se o projektivní metodu) - odborná realizace - dobrý tým - možnost práce na externí úrovni - možnost brigády při škole pro studenty Psychologie, či... zobrazit nabídku»
Skladníci do skladu new look. základy AJ.
Newcastle under Lyme
minulý měsíc
Iné výhody - dlhodobá práca - príplatky na nadčasy, víkendy a nočné zmeny - pri podpise zmlúv dostanete komplexné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je nutné si vybaviť pred odchodom zo Slovenska / poisťovne,... zobrazit nabídku»
Pečovatelka v Anglii, nábor na Slovensku.
Veľká Británia
minulý měsíc
- možnosť zvoliť si dĺžku turnusu (2, 4, 8, a 12-týždňový) - nie je potrebný žiadny certifikát - profesionálny tréning poskytnutý zadarmo - týždenná hrubá mzda 380 – 580 GBP (cca 480 – 735 EUR), závisí od... zobrazit nabídku»
Tesařské a zednické práce, Island
Reykjavík (Gardabaer)
dnes
- zajištění letenky a ubytování - pracovní smlouva na 6 měsíců, možno i déle - atraktivní platové podmínky zobrazit nabídku»
Řidič vnitrostátní přepravy vozidel po Německu
Frankfurt/M
dnes
Personální německá agentura hledá pro svého klienta (německá transportní firma) vhodné kandidáty na pozici řidiče přepravy nových... zobrazit nabídku»
Řidič kamionu v Německu
Frankfurt / M
dnes
Personální německá agentura hledá pro své klienty (německé transportní firmy a spedice) vhodné kandidáty na pozici řidiče kamionové... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality výrobků - Belgie
okolí Bruselu
dnes
- Práci na ŽL - Vlastní ubytování a dopravu hrazené naší společností - Turnusová délka pobytu v zahraničí - Zaškolení v daném... zobrazit nabídku»
Úklidové a dezinfeKční práce potravinářského podniku - Belgie
Belgie
dnes
- jedno až dvoutýdenní zaškolení na danou pozici pod vedením zkušeného pracovníka - možnost uplatnění i v jiném oboru - vlastní... zobrazit nabídku»
Hledáme řidiče LKW Německo
Německo
dnes
Místo výkonu práce – Německo - různá pracoviště dle nabídky Německá pracovní smlouva Výborné platové ohodnocení + diety... zobrazit nabídku»
Skladník - Německo
Kremmen
dnes
mzda: 11,50 EUR brutto/hod. místo pracoviště: Kremmen (u Berlína) hlavní pracovní poměr německá pracovní smlouva zázemí prosperující... zobrazit nabídku»
Práce v Německu - tesař, sklář, pomocní dělníci pro výrobu oken
Langenwetzendorf
dnes
- nástup 30. května - zajištěné ubytování - práce na dvě nebo na tři směny - mzda dle kvalifikace a zkušeností - lokalita:... zobrazit nabídku»
Dlouhodobá práce pro TOP elektrikáře
Německo
dnes
Hledáme šikovné elektrikáře do Německa. Dlouhodobá práce ve stabilní mezinárodní společnosti. Možný výdělek od 2700€/měsíc ... zobrazit nabídku»
TOP Elektrikář - Německo
Německo
dnes
Bytové a domové instalace - elektroinstalace , elektromontáže, rozváděcí skříně, spuštění do provozu, např. sekání a tahání kabelů,... zobrazit nabídku»
Holandsko - práca s cukrovinkami.
Holandsko - rôzne lokality
dnes
- vieme umiestniť aj kandidátov bez praxe aj bez znalosti jazyka - čistá mzda už po odpočítaní nákladov na ubytovanie a dopravu do práce od... zobrazit nabídku»
Ošetřovatel(ka) pomocní pro péči o seniory v jižním Německu
Jižní Německo
dnes
základní plat převyšující běžné tarify od 1 600,- eur brutto příplatky za směny o nedělích, svátcích a za noční směny diety... zobrazit nabídku»
Instalatér (voda,topení,plyn) Jižní něm. 2160 Eur brutto + diety
Jižní Německo
dnes
nadprůměrný plat od 2 160,00 eur brutto plus diety 992,00 eur netto měsíčně týdenní výplatu záloh německá pracovní smlouva a... zobrazit nabídku»
Elektroinstalatér,elektrikář Jižní Německo 1990 Eur brutto+diety
Jižní Německo
dnes
nadprůměrný plat od 1 990,00 eur brutto diety 940,00 eur netto měsíčně týdenní výplatu záloh německá pracovní smlouva,... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Kvůli čemu se často končí v práci? Peníze to nejsou

Pět důvodů, kvůli kterým seknete s prací a překvapivě peníze to nejsou. Přestože bez...

Víte, kdy máte nárok na volno? Svatba, pohřeb i odběr krve

Chcete se vdát, oženit? Nebo musíte naopak na pohřeb? Odběr krve nebo stěhování v zájmu...

Jaké benefity táhnou? Stravenky nebo pružná pracovní doba?

Samozřejmě, že práci si vybíráme podle toho, co umíme, co nás baví, kde žijeme nebo podle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace