Práce v oboru Zdravotnictví a farmacie (245) - strana 4

Zdravotnictví a farmacie
Anesteziolog - Německo
SRN - Sasko
před 5 dny
* novému kolegovi můžeme nabídnout, krom toho co jsem již zmiňoval, vysoce nadstandardní ohodnocení (základní mzda dle délky praxe je v... zobrazit nabídku»
Pečovatel v Anglii nebo Irsku - 45Tis a více
Anglie
před 5 dny
- zajímavá a manuálně nenáročná práce vhodnou pro muže i ženy - výborná zkušenost kterou využijete po návratu do ČR - zajištěná... zobrazit nabídku»
Pečovatel v Anglii nebo Irsku - 45Tis a více
Anglie
před 5 dny
- zajímavá a manuálně nenáročná práci vhodná pro muže i ženy - výborná zkušenost kterou využijete po návratu do ČR - zajištěná... zobrazit nabídku»
Ortoped/traumatolog
SRN - Sasko
před 5 dny
* vysoce nadstandardní ohodnocení (základní mzda dle délky praxe €5.500- €7.500) atraktivní odměňovací systém ( mimořádné prémie,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – dental / západní Čechy
Plzeňský
před týdnem
Pro našeho klienta – významného distributora v oblasti dentálních pomůcek a prostředků – hledáme vhodného komunikativního kandidáta /... zobrazit nabídku»
Farmaceutický reprezentant Rx+OTC / Hodonín+Uherské Hradiště
Jihomoravský
před týdnem
Naším klientem je velká originální zahraniční farmaceutická společnost se sídlem v Praze. Pro region Hodonín a UH hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Farmaceutický reprezentant / Praha a okolí-pro absolventy VŠ
Praha
před týdnem
Pro významnou zahraniční farmaceutickou společnost se sídlem v Praze hledáme pro region Praha a okolí vhodné kandidáty/kandidátky dle... zobrazit nabídku»
Farmaceutický reprezentant Rx + OTC - západní Čechy
Plzeňský
před týdnem
Pro významnou originální farmaceutickou společnost se sídlem v Praze hledáme pro region Západní Čechy vhodné kandidáty/kandidátky dle... zobrazit nabídku»
Prodejní manažer se zaměřením na anesteziologii
Brno
před týdnem
Pro významnou českou společnost působící v odvětví Medical Devices, hledáme pro pobočku sídlící v Praze schopného kandidáta na pozici ... zobrazit nabídku»
Operátor/ka ve zdravotnických potřebách - Veverská Bítýška
Veverská Bítýška
před týdnem
Hledáte stabilní a dlouhodobou práci ve zcela čisté výrobě? Jste ochotni pracovat v TŘÍSMĚNNÉM či NEPŘETRŽITÉM PROVOZU? Je pro Vás... zobrazit nabídku»
Seřizovač s VZV-23-28 tis.-Veverská Bítýška
Veverská Bítýška
před týdnem
Máte zájem o stabilní a dlouhodobou práci ve výrobě/skladě? Jste ochotni pracovat v NEPŘETRŽITÉM provozu? Je pro Vás zajímavá lokalita... zobrazit nabídku»
Operátor/skladník sterilizace - 23-28 000 Kč
Veverská Bítýška
před týdnem
Máte zájem o práci s nadstandardním finančním ohodnocením ve zcela čisté výrobě ve zdravotnických potřebách ve DVOUSMĚNNÉM PROVOZU... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - zdravotnická technika
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem a servisem zdravotnické techniky a specializuje se především na intenzivní... zobrazit nabídku»
Magistr farmacie – lékárník
Středočeský, Plzeňský, Karlovarský, Ústecký,...
před týdnem
Jste zkušený lékárník? Máte chuť se profesně posunout? Hledáte zaměstnání v méně lukrativních lokalitách? Pak jste to přesně vy,... zobrazit nabídku»
LÉKAŘ internista NĚMECKO
SRN - SASKO
před týdnem
* vysoce nadstandardní ohodnocení (základní mzda dle úrovně praxe €4.000- €5.500) atraktivní odměňovací systém ( mimořádné prémie,... zobrazit nabídku»
Farmaceutický reprezentant
Moravskoslezský
před týdnem
Farmaceutický reprezentant Jste zkušeným obchodníkem v odvětví farmacie? Chtěli byste změnu, ale přitom zůstat v oboru? Pokud máte rádi... zobrazit nabídku»
Pracovník přímé obslužné péče (Z19737)
Praha
před týdnem
Domov pro seniory Praha 2 hledá do svého týmu pracovníky přímé obslužné péče více na www.cssp2.cz/volna_mista nebo na tel. 734 769... zobrazit nabídku»
Medicínský reprezentant-alergo/gastro-severní Čechy
Ústecký
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou originální farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici medicínský reprezentant se... zobrazit nabídku»
Absolventi biomedicínské inženýrství
Brno
před týdnem
Pro významnou českou společnost působící v odvětví Medical Devices, hledáme pro pobočku sídlící v Praze schopné absolventy oboru... zobrazit nabídku»
Pracovník -asistent klientského centra
Brno, Blansko, Hodonín, Vyškov, Znojmo
před týdnem
Otevíráme nová poradenská centra! Okamžitě přijmeme do našeho centra zdraví, krásy a pohybu v Brně další kolegy. Nabízíme poctivé... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace