Práce v oboru Zdravotnictví a farmacie (266) - strana 4

Zdravotnictví a farmacie
Lékárník/lékárnice, Vedoucí lékárník
Jihomoravský
před 4 dny
* karierní růst * motivační plat * bonusy a podíly na zisku * příspěvek na relokaci * příspěvek na dojíždění * podpora... zobrazit nabídku»
Lékárník UL
Ústecký
před 4 dny
karierní růst * motivační plat * bonusy a podíly na zisku * příspěvek na relokaci * příspěvek na dojíždění * podpora pracujících... zobrazit nabídku»
Zubní technik, specialista cad/cam pro laboratoř
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která podniká 24 let v oboru biomateriálů a zdravotnických prostředků, hledáme kandidáta na pozici: Zubní... zobrazit nabídku»
Area sales manager pro ZČ / farmacie
Plzeňský
před 4 dny
Pro významnou zahraniční farmaceutickou společnost se sídlem v Praze, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku s praxí na pracovní pozici Area... zobrazit nabídku»
Zdravotní sestra
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta soukromou kliniku v Praze hledáme vhodnou kandidátku pro uplatnění na pracovní pozici všeobecná sestra. Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Sestra v ordinaci pracovně lékařských služeb
Praha
před 4 dny
Pro soukromou kliniku v Praze, hledáme vhodnou kandidátku na pracovní pozici Sestra v ordinaci pracovně lékařských služeb! Požadujeme: -... zobrazit nabídku»
Business unit manager - otc/consumer Health (f/m)
Praha
před 4 dny
For a distribution and marketing company of pharmaceuticals and cosmetics with focus on Eastern Europe, We are looking for and enthusiastic and... zobrazit nabídku»
Farmaceutický reprezentant Západní Čechy / pro absolventy VŠ
Plzeňský
před 4 dny
Naším klientem je významná zahraniční farmaceutická společnost se sídlem v Praze. Pro region Karlovy Vary, Plzeň-Sever, Příbram a... zobrazit nabídku»
Clinical Research Associate / Monitor klinických studií
Praha
před 4 dny
Pro významnou zahraniční CRO se stabilním postavením na trhu hledáme zkušeného kandidáta/kandidátku na pozici monitora klinických... zobrazit nabídku»
Lékař - genetik Praha/Pardubice/Bratislava
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta mezinárodní lékařskou společnost z oblasti genetického lékařství hledáme v rámci další velké expanze pro... zobrazit nabídku»
Aplikační/produktový specialista - autoimunita, alergie
Středočeský
před 4 dny
Pro našeho klienta, významnou společnost, působící v oblasti vývoje, výroby a distribuce inovativních systémů krevních testů, za účelem... zobrazit nabídku»
Fyzioterapeut
Praha
před 4 dny
Dobré platové podmínky a zaměstnanecké benefity Náborový příspěvek 5000,- Kč Podíl na hospodářských výsledcích Možnost... zobrazit nabídku»
Vedoucí - Supervizor v centru výživy a pohybu
Brno, Břeclav, Hodonín, Vyškov, HK, Praha
před 4 dny
2016 - Otevíráme a rozšiřujeme klientská centra zdraví a pohybu. Přijmeme ihned šikovné a spolehlivé kolegy, kolegyně. Zájem o... zobrazit nabídku»
Rehabilitační lékař
Středočeský
před 5 dny
* zajímavé finanční ohodnocení * spolupráci na HPP nebo částečný úvazek * 5 týdnů dovolené, bonusy * bydlení přímo v areálu *... zobrazit nabídku»
Lékař junior
Středočeský
před 5 dny
* odpovídající finanční ohodnocení * příjemný kolektiv a kvalitní zázemí * možnost dalšího vzdělávání se * ubytování v areálu... zobrazit nabídku»
Analýza kvality, chemie a farmacie, až 26 000 Kč/měs.
Praha
před 5 dny
Máte zájem pracovat pro významnou farmaceutickou společnost a máte zkušenosti z laboratoře? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici... zobrazit nabídku»
Regulatory Affairs Coordinator
Vodňany
před 5 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající výrobou přepravních systémů pro farmaceutický průmysl, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Řidič sanitního vozu.
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, významné nestátní zdravotnické zařízení, které zajišťuje nepřetržitý provoz lékařské pohotovosti, hledáme... zobrazit nabídku»
Manažer divize - tribologie
Praha
před týdnem
Víte co znamená slovo tribologie? Máte zkušenost s řízením byznysu v této oblasti a rozumíte věcem i po technické stránce? Chcete... zobrazit nabídku»
Ředitel/ka neziskové organizace v sociálních službách
Brno
před týdnem
CO MŮŽETE VY OČEKÁVAT OD ZAMĚSTNAVATELE ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI? práci ve fungující jedinečné organizaci, která má v oblasti... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Platy šly v Česku nahoru, alespoň to tvrdí statistici

Průměrná mzda v Česku jde nahoru. Ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostla o 1 170 korun na...

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace