Práce v oboru Zdravotnictví a farmacie (256) - strana 6

Zdravotnictví a farmacie
Výrobní operátor 26 900 Kč
Praha
tento měsíc
Informace o klientovi / pozici Hledáme schopné kolegy, kteří se stanou součástí farmaceutické společnosti, která má vedoucí postavení v... zobrazit nabídku»
Vývojář HW (firmware)
Náchodsko
tento měsíc
- otevřená firemní kultura - možnost firemního růstu - zázemí exportně orientované firmy - práce v nově zrekonstruovaných prostorech v... zobrazit nabídku»
Ředitel pro jakost, farmaceutický průmysl
Královéhradecký
tento měsíc
Máte rozsáhlé zkušenosti z oblasti farmaceutického průmyslu, silné manažerské dovednosti a ovládáte anglický jazyk? Zužitkujte svou... zobrazit nabídku»
Registrovaná zdravotní sestra
Královéhradecký
minulý měsíc
Jste registrovanou zdravotní sestrou a láká Vás zázemí soukromého sektoru? Nevadí Vám pracovat v nepřetržitém provozu v psychicky... zobrazit nabídku»
Fyzioterapeut
Praha
minulý měsíc
Hledáte zajímavou pracovní příležitost v Praze? Máte vystudovaný obor Fyzioterapie a odbornou způsobilost pro výkon povolání? Hledáte... zobrazit nabídku»
Optometrista - Ostrava, f-m, Opava
Moravskoslezský
minulý měsíc
· zázemí prosperující mezinárodní společnosti · flexibilní pracovní doba · vzdělávací programy · zaměstnanecké benefity (stravenky,... zobrazit nabídku»
Praktický lékař
Uherský Brod
minulý měsíc
Hledáme PRAKTICKÉHO LÉKAŘE pro nový lékařský dům v Uherském Brodě. Ačkoliv jde o nový projekt, nelze mluvit o jeho krátkodobosti, proto... zobrazit nabídku»
Servisní technik - zdravotnická technika
Praha
minulý měsíc
Pro významnou zahraniční společnost zabývající se vývojem a prodejem laboratorní techniky a přístrojů hledáme schopného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Skladník/ce ve skladu léčiv
Čestlice
minulý měsíc
plný pracovní úvazek pracovní doba: Po-pá 8:00-17:30 samostatná a zodpovědná práce odborné tréninky a školení přátelský kolektiv,... zobrazit nabídku»
Magistr farmacie – lékárník
Středočeský, Plzeňský, Karlovarský, Ústecký,...
minulý měsíc
Jste zkušený lékárník? Máte chuť se profesně posunout? Hledáte zaměstnání v méně lukrativních lokalitách? Pak jste to přesně vy,... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - farmacie
Zahraničí
minulý měsíc
Orientujete se ve světě farmacie a hovoříte plynule anglicky? Vedení obchodního týmu je pro Vás velkou výzvou? Pokud ano, čtěte... zobrazit nabídku»
Likvidátor/ka i absolventi, Pardubice
Pardubice
minulý měsíc
Pracujte v jedné z nejlépe kapitálově vybavených pojišťoven. Hledáme vhodné kandidáty se zdravotním vzděláním na pozici... zobrazit nabídku»
Projektový manažer, zdravotnická technika
Trhové Sviny
minulý měsíc
Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho klienta, mezinárodní společnosti sídlící na Českobudějovicku na pozici PROJEKTOVÝ... zobrazit nabídku»
Fyzioterapeut - vhodné i pro absolventy
okr. Přerov
minulý měsíc
* Práce v moderním prostředí * Zajímavá a různorodá práce * Možnost pracovat na zkrácený úvazek * Flexibilní pracovní doba *... zobrazit nabídku»
Stomatolog
Uherský Brod
minulý měsíc
Hledáme STOMATOLOGA pro nový lékařský dům v Uherském Brodě. Ačkoliv jde o nový projekt, nelze mluvit o jeho krátkodobosti, proto máme... zobrazit nabídku»
Technolog pro farmacii
Jihomoravský
před 2 měsíci
Jste spolehliví a samostatní? Máte zkušenosti z farmaceutické či chemické výroby a hledáte novou pracovní výzvu? Mluvíte anglicky a rádi... zobrazit nabídku»
Všeobecná sestra
Praha, Středočeský
před 2 měsíci
Máte vzdělání v oboru Všeobecná sestra? Můžete pracovat samostatně? Vaše práce je pro Vás posláním a chcete ukázat, co ve Vás je? Tak... zobrazit nabídku»
Radiologický asistent
Praha, Středočeský
před 2 měsíci
Jste absolventy oboru Radiologický asistent? Hledáte příjemné pracovní prostředí a kolektiv profesionálů? Máme pro Vás dobrou zprávu –... zobrazit nabídku»
Zdravotní sestra – onkologické oddělení
Praha, Středočeský
před 2 měsíci
Jste zdravotní sestra s registrací? Práce Vás baví a hledáte novou výzvu? Hledáte zaměstnavatele, který si svých zaměstnanců váží a... zobrazit nabídku»
Gynekolog
Praha
před 2 měsíci
Hledáte zajímavou pracovní příležitost v moderním prostředí v centru Prahy? Máte specializovanou způsobilost v oboru gynekologie a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace