Práce v oboru Zdravotnictví a farmacie (271) - strana 6

Zdravotnictví a farmacie
Obchodník se zdravotnickými potřebami - Praha
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která působí 15 let na trhu se zdravotnickými pomůckami, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Obchodník se... zobrazit nabídku»
Fyzioterapeut
Praha
před týdnem
Dobré platové podmínky a zaměstnanecké benefity Náborový příspěvek 5000,- Kč Podíl na hospodářských výsledcích Možnost... zobrazit nabídku»
Obchodník se zdravotnickými potřebami - Kutná Hora
Kutná Hora
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která působí 15 let na trhu se zdravotnickými pomůckami, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Obchodník se... zobrazit nabídku»
Referent obchodu - oblast farmacie a kosmetiky
Ústí nad Orlicí
před týdnem
Jste obchodník tělem i duší a rozumíte farmacii či kosmetice? Pro inovativní a rostoucí společnost zabývající se výzkumem a vývojem v... zobrazit nabídku»
Lékař/ka Gynekologie
okr. Břeclav
před týdnem
* zodpovědná práce v příjemném kolektivu * možnost dalšího profesního vzdělávání * zajímavé finanční ohodnocení závislé na... zobrazit nabídku»
Laborant - syntetik
Kolín
před týdnem
- perspektivní zaměstnání s možností kariérního postupu - odpovídající finanční ohodnocení - 5 týdnů dovolené - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Závodní lékař
Jihočeský
před týdnem
Působíte nyní na pozici Všeobecného praktického lékaře? Máte prostor působit na více pracovištích a hledáte zajímavou příležitost?... zobrazit nabídku»
Technolog pro farmacii
Jihomoravský
před týdnem
Jste spolehliví a samostatní? Máte zkušenosti z farmaceutické či chemické výroby a hledáte novou pracovní výzvu? Mluvíte anglicky a rádi... zobrazit nabídku»
Všeobecná sestra
Středočeský
před týdnem
Máte vzdělání v oboru Všeobecná sestra? Můžete pracovat samostatně? Vaše práce je pro Vás posláním a chcete ukázat, co ve Vás je? Tak... zobrazit nabídku»
Radiologický asistent
Středočeský
před týdnem
Jste absolventy oboru Radiologický asistent? Hledáte příjemné pracovní prostředí a kolektiv profesionálů? Máme pro Vás dobrou zprávu –... zobrazit nabídku»
Zdravotní sestra – onkologické oddělení
Středočeský
před týdnem
Jste zdravotní sestra s registrací? Práce Vás baví a hledáte novou výzvu? Hledáte zaměstnavatele, který si svých zaměstnanců váží a... zobrazit nabídku»
Procesní technolog
Jihočeský
před týdnem
Máte dobrou angličtinu, ale práce ve velkých mezinárodních společnostech Vás neláká? Chcete práci, která bude rozmanitá a zajímavá?... zobrazit nabídku»
Internista
Středočeský, Plzeňský, Karlovarský, Ústecký,...
před týdnem
Hledáte zajímavou pracovní příležitost? Máte atestaci z interního lékařství? Jste komunikativní a vyhovuje Vám práce ve směnném... zobrazit nabídku»
Technolog farmaceutické výroby
Jihočeský
před týdnem
Máte vysokoškolské vzdělání přírodovědného nebo technického směru? Můžete se pochlubit zkušenostmi z farmaceutické výroby? Jste... zobrazit nabídku»
Gynekolog
Praha
před týdnem
Hledáte zajímavou pracovní příležitost v moderním prostředí v centru Prahy? Máte specializovanou způsobilost v oboru gynekologie a... zobrazit nabídku»
Lékárník
Ústecký
před týdnem
Jste absolventy VŠ v oboru farmacie a hledáte stabilní práci v příjemném kolektivu profesionálů? Komunikujete rádi s lidmi a zajímáte se... zobrazit nabídku»
Vedoucí lékárny
Ústecký
před týdnem
Máte zkušenosti s prací v lékárně a jste držiteli osvědčení k výkonu funkce vedoucího lékárníka? Hledáte novou pracovní výzvu a... zobrazit nabídku»
Vývojář HW (firmware)
Náchodsko
před 14 dny
- otevřená firemní kultura - možnost firemního růstu - zázemí exportně orientované firmy - práce v nově zrekonstruovaných prostorech v... zobrazit nabídku»
Operátor výroby-výroba chirurgických setů
Karviná
před 14 dny
Chcete pracovat ve výrobě, nebojíte se manuální práce? Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání? Pak hledáme právě Vás! - montážní... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Karviná
před 14 dny
Hledáme šikovné pracovnice na výrobní a montážní linky: - obsluha výrobních strojů - montážní práce - balení výrobků -... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace