Práce v oboru Zemědělství, lesnictví a ekologie (133) - strana 3

Zemědělství, lesnictví a ekologie
Montážní pracovník (18.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Máte rádi příjemné pracovní prostředí a rušno kolem sebe? Hledáme posilu do našeho montážního týmu. Konečná kompletace kusových... zobrazit nabídku»
Balení sýrů - želetava Vysočina - hlavní pracovní poměr
Želetava
před 6 dny
Balení sůru - Želetava VYSOČINA - hlavní pracovní poměr Vaše náplň práce vkládání sýrů do krabiček přebalování... zobrazit nabídku»
Dělník/ce ve výrobě sýrů želetava Vysočina - brigáda
Želetava
před 6 dny
Dělník/ce ve výrobě sýrů Želetava VYSOČINA - brigáda Vaše náplň práce balení sýrů přebalování etiket skládání do krabiček... zobrazit nabídku»
Specialista na výživu rostlin - Zlínský kraj
ZL, Hodonín, Přerov
před 6 dny
- zajímavou práci v nadnárodní společnosti - motivující finanční ohodnocení - možnost profesionálního růstu v dynamicky se... zobrazit nabídku»
Odborný poradce pro výživu skotu - lu219
celá ČR
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost specializující se na výrobu a prodej vlhkých a suchých krmiv pro živočišnou výrobu, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Projektant; vodní hospodářství a krajinné inženýrství (ENVICONS)
Pardubice
před 6 dny
Perspektivní pracovní pozici v úspěšné a moderně smýšlející společnosti. Odpovídající finanční ohodnocení. Příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Kuchař
Olomouc
před týdnem
Pro našeho klienta, stabilní potravinářskou společnost s tradicí, hledáme zručného uchazeče. Vaše náplň práce > kuchař... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Olomouc, Přerov, Prostějov
před týdnem
No a kromě fixního základu Vám ještě nabídneme: * 4% z obratu * cílovou odměnu při dosažení targetu * maximální podporu od kolegů a... zobrazit nabídku»
Obchodně technický poradce, živočišná výroba
kraj Vysočina
před týdnem
- možnost home office - služební vůz, notebook, telefon - odpovídající platové ohodnocení - možnost podílet se na rozvoji prodeje... zobrazit nabídku»
Business manager pro ČR a SR (zemědělství, živočišná výroba)
ČR a SR
před týdnem
Příležitosti pro profesní rozvoj a kariérní růst Zajímavé ohodnocení a provize úměrné výsledkům, které přinesete ... zobrazit nabídku»
Specialista bozp a PO [automotive]
Liberec
před týdnem
- moderní pracoviště v silné mezinárodní společnosti v Liberci - pružná pracovní doba - podpora relokace pro kandidáty mimo liberecký... zobrazit nabídku»
Commercial trainee - vhodné pro absolventy
Praha
před týdnem
- vynikající příležitost na start kariéry v mezinárodní společnosti pro absolventy - komplexní zaškolení a získání praktických... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Středočeský
před týdnem
No a kromě fixního základu Vám ještě nabídneme: * 4% z obratu * cílovou odměnu při dosažení targetu * maximální podporu od kolegů a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je velkododavatelem náhradních dílů, technických služeb a obchodních řešení pro podnikatele v... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro výživu zvířat
Čechy
před 14 dny
- práci na HPP ve stabilní společnosti - odpovídající platové ohodnocení ve fixu + bonus - zaměstnanecké benefity (odborné... zobrazit nabídku»
Technik BOZP a preventista PO
Turnov
před 14 dny
Nabízíme: Zázemí stabilní mezinárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů... zobrazit nabídku»
Obchodní konzultant pro výživu hospodářských zvířat (prasata)
kraj Vysočina
před 14 dny
- pestrou práci v dynamické společnosti - mobilní telefon, notebook, osobní automobil (s možností využití k soukromým účelům) -... zobrazit nabídku»
Produktový manažer - výživa rostlin
kraj Vysočina
před 14 dny
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti - nadstandardní finanční ohodnocení - pracovní smlouvu na dobu neurčitou - možnost práce... zobrazit nabídku»
Strojník - údržbář - řidič
Praha a okolí
před 14 dny
- Práce v Praze a okolí na hlavní pracovní poměr (nebo dle dohody) na realizacích a údržbách soukromých zahrad i veřejné zeleni - Práce... zobrazit nabídku»
Zahradník - vedoucí pracovní skupiny
Praha a okolí
před 14 dny
- Práce v Praze a okolí na hlavní pracovní poměr - Různorodá a kreativní práce hlavně v terénu - Vyzvedávání materiálu ve školkách... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace