Práce v oboru Zemědělství, lesnictví a ekologie (127) - strana 3

Zemědělství, lesnictví a ekologie
Prodavačka/aranžérka květin
Hradec Králové
před 4 dny
prodejna s nepřetržitým provozem, krátký/dlouhý týden (průměr za měsíc odpovídá pracovnímu kalendáři, tj. cca 168hod/měsíc),... zobrazit nabídku»
Zahradník - Mistr zahradnictví
Ostrava - město
před týdnem
Práce na HPP, popř. IČO Smlouva na dobu neurčitou Firemní akce Přátelský a otevřený kolektiv Mobilní telefon, notebook Lokalita –... zobrazit nabídku»
Ošetřovatel, dojička, naháněč (Z19793)
Středočeský kraj
před týdnem
AGRO Jesenice u Prahy a.s. přijme pracovníky do živočišné výroby na pozici: ošetřovatel, dojička, naháněč. Informace a nabídky na... zobrazit nabídku»
Produktový manažer- specialista na výživu zvířat, region JČ
Jižní Čechy
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost vyrábějící výživu do rostlinné a živočišné výroby, hledáme Obchodního poradce - specialistu na výživu... zobrazit nabídku»
Obchodně - technický poradce, specialista na výživu rostlin- Jihočeský kra...
ČESKÉ BUDĚJOVICE
před týdnem
Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výživou a ochranou rostlin a obchodem s hnojivy, hledáme kandidáty na... zobrazit nabídku»
Přijímací technik/dispečer servisu
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, stabilní a neustále expandující česká společnost, která se již od roku 1992 zaměřuje na prodej a servis stavební,... zobrazit nabídku»
Key account manager - speciální plodiny - vinice
celá ČR
před týdnem
Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výživou a ochranou rostlin a obchodem s hnojivy, hledáme kandidáty na pozici: KEY... zobrazit nabídku»
Dojič/ka v dojírně Lípa - okr. Zlín, Ubytování zdarma!
Lípa okr. Zlín
před týdnem
- podnikové stravování - prémie za od dojené litry mléka - práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou -... zobrazit nabídku»
Řidič nákladního vozidla
Velké Meziříčí
před týdnem
Solidní společnost s dlouholetou tradicí v oblasti vodohospodářských prací, staveb a rekultivací skládek hledá kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Hledáme šikovného baliče výrobků na pohodovou práci!
Želetava
před týdnem
Aktuálně hledáme Baliče do potravinářské výroby v Želetavě. Nabízíme dlouhodobou spolupráci na celý úvazek/zkrácený úvazek nebo DPČ... zobrazit nabídku»
Výkonný ředitel
Velké Meziříčí
před týdnem
Stabilní, úspěšná firma s dlouholetou tradicí, poskytující komplexní služby v oblasti geologie, vodohospodářství, laboratorních... zobrazit nabídku»
Dělník na jednu směnu!
Vodňany
před týdnem
- mzdu 12000Kč/měsíčně - prémie až 2000Kč měsíčně - závodní stravování - pouze ranní směna (6:00 - 14: 30 nebo 7:00 - 15:30 nebo... zobrazit nabídku»
Obsluha NC stroje (23.000 - 27.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Do směnného provozu hledáme pracovníka na obsluhu NC stroje. Práce v moderní výrobní hale v Brně. * nadstandardní mzdové ohodnocení *... zobrazit nabídku»
Seřizovač lisu (26.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáme seřizovače na lis. Budete seřizovat stroj - lis dle výkresové dokumentace a měřením budete provádět kontrolu. * nadstandardní... zobrazit nabídku»
Commercial trainee - pro absolventy
Praha
před 14 dny
- vynikající příležitost na start kariéry v mezinárodní společnosti pro absolventy - komplexní zaškolení a získání praktických... zobrazit nabídku»
Specialista/ka prodeje - ryby
Praha
tento měsíc
CO SE VÁM V ALBERTU BUDE LÍBIT:  Pravidelný motivující příjem + další měsíční odměny  Možnost budovat si kariéru... zobrazit nabídku»
Potrubář / montér pro ČR (24.000 - 33.000 Kč)
Olomoucký
tento měsíc
Vhodné i pro absolventa. Hledáme potrubáře (zámečníka s znalostí svářování). * zázemí prosperující společnosti * proplácené... zobrazit nabídku»
Technik společnosti - zeminové substráty
Novohradsko
minulý měsíc
- Zázemí silné zahraniční společnosti - Motivační finanční ohodnocení - Jazykové a odborné vzdělávání - Notebook - Mobilní telefon -... zobrazit nabídku»
Krmivář v živočišné výrobě (střídač)
Vidlatá Seč
minulý měsíc
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčitou práce ve stabilní společnosti po skončení 3 měsíční zkušební... zobrazit nabídku»
Elektro / údržbář strojů (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Zahraniční společnost hledá elektro-údržbáře pro opravy a údržbu svých výrobních srojů a linek. Vhodné i pro abslventy - zaučíme. *... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace