Pokladní-prodavač/ka do samoobslužné restaurace, nenáročná práce Praha 2

  • Plat: 19500 Kč.
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Klient: JLV, a.s.
  • Místo pracoviště: Praha 2
  • Zadavatel: JLV, a.s.
  • Odpovědná osoba: Elena Caraus
ID: 1182184 Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

- praxe v oboru gastro výhodou, nikoli podmínkou
- výborná čeština
- prodejní dovednosti
- příjemná osobnost

Nabídka

- 5 týdnů dovolené
- 13. plat (vánoční odměna – ½ průměrné měsíční mzdy)
- po roce příspěvek na penzijní/životní připojištění 300–800 Kč měsíčně
- firemní fitness centrum zdarma
- možnost účastnit se firemních akcí a výletů, akce pro děti zaměstnanců
- zázemí velké české společnosti

Hrubá mzda: 19.500 Kč

Pracovní náplň

Práce v moderní samoobslužné restaurace na Praze 2 (areál VFN na Karlově náměstí).

Práce v příjemném prostředí moderní samoobslužné restaurace:

- obsluha pokladny
- práce s hotovostí
- doplňování zboží

Pracovní doba: PO-PÁ od 7.15 - 15.45 hod.

Poznámka

Nástup ihned nebo dohodou.

Kontakt: Alena Chorvátová, tel: 606 062 575

Volejte prosím PO - PÁ od 8.00-16.00 hod.

Zadavatel pozice

JLV, a.s.

Odpovědná osoba: Elena Caraus

Adresa:
Chodovská 228/3
141 00 Praha 4 - Michle