Práce elektrikáře v oblasti telekomunikace - Drážďany, Německo!

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Drážďany (Německo)
  • Zadavatel: Dremo Personaldienstleistung GmbH
  • Odpovědná osoba: Hana Medak
ID: 1259558 Aktualizováno před týdnem

Pracovní nabídka

Firma DREMO Personaldienstleistung hledá šikovné elektrikáře do svého pracovního týmu na hlavní pracovní poměr. Aktuálně nabízíme práci pro elektrikáře, elektroinstalatéra v oboru informační a telekomunikační techniky – na denní dojíždění - vhodné především pro příhraniční uchazeče z Ústí nebo Děčína!
Jedná se o práci pro společnost se sídlem v Radebergu blízko Drážďan. Tato společnost se zabývá telefonními a interkomovými systémy, radiotelefony, mobilními rádiovými a pagingovými systémy. Tato společnost má zkušenosti při realizaci rozsáhlých projektů v oblasti slaboproudé techniky.

Nabízíme:
➖ německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
➖ nadprůměrné finanční ohodnocení
➖ kompletní organizaci práce
➖ prémie za produktivitu – nezdaněných 50 EUR měsíčně
➖ nástupní prémie 300 EUR
➖ 100 EUR ročně na pracovní oděv a vybavení
➖ možnost výplaty týdenních záloh
➖ příspěvky na Vánoce a na dovolenou
➖ příplatky za přesčasy a práci o svátcích
➖ až 500 EUR odměna za doporučení dalšího vhodného zaměstnance

Náplň práce:
➖ instalace, programování a údržba nízkonapěťových systémů
➖ práce na stavbách nemocnic a školních budov- instalace a zprovoznění elektrických zařízení, instalace a montáž datových sítí a komponentů
➖ instalace technických systémů jako například elektrická akustická zařízení, signalizační zařízení, telekomunikační síť, požární hlásiče

Požadujeme:
➖ němčinu na komunikativní úrovni - minimalně B1, znalost terminologie - na pracovišti probíhá komunikace výhradně v německém jazyce
➖ pracovní zkušenosti v oboru elektroinstalace z německy hovořících zemí výhodou
➖ výuční list v oboru nebo dlouholeté zkušenosti
➖ vlastní automobil podmínkou

Kontaktujte nás pro více informací! Těšíme se na Vás.

Poznámka

Nástup ihned!

Kontakt - zadavatel pozice

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Odpovědná osoba: Hana Medak Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.

Adresa:
Overbeckstr. 21
01139 Dresden