Tiefbau team s němčinou (potrubí, zemní práce) Německo, Bremen Rakousko

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Klient: Fa. Trummer Montage & Personal GmbH
  • Termín uzávěrky: 30.11.2022
  • Místo pracoviště: Rakousko
  • Možnost ubytování: ano
  • Zadavatel: Trummer Montage & Personal GmbH
  • Odpovědná osoba: Irena Chaloupkova
ID: 1272664 značka: Tiefbau Bremen Aktualizováno před 3 dny

Požadujeme

 ●  praxe v oblasti montáží vodovodů a kanalizací
 ●  výhodou TIG svářecí certifikát
 ●  fyzická zdatnost
 ●  platný řidičský průkaz skupiny B
 ●  časová flexibilita
 ●  němčina na komunikativní úrovni

Práce v renomovaných firmách vhodná i pro velké a sehrané teamy. Kde alespoň jeden pracovník hovoří německy.

Pracovní náplň

 ●  práce se stavební četou na realizovaných zakázkách při výstavbě
 ●  práce v terénu
 ●  pokládka potrubí
 ●  zemní práce
 ●  opravy a rekonstrukce venkovních trubních rozvodů
 ●  výstavba silnic

Poznámka

Práce na rakouskou či německou pracovní smlouvu, HPP. Mzda 15,12€, dle kvalifikace a praxe možné navýšení. Ubytování zajištujeme, diety adekvátní dle AUT či DE standardů.

Kontakt - zadavatel pozice

Trummer Montage & Personal GmbH

Odpovědná osoba: Irena Chaloupkova Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Karoliny Svetle 2238/2
CZ-37004 Ceske Budejovice

Co o sobě říká společnost Trummer Montage & Personal GmbH ?

www.trummer.eu

Rakousko
Možnost ubytování
Rakousko
Wien (Rakousko)