Seřizovač/seřizovačka vstřikolisů Hradec Králové

  • Plat: 32000 - 45000 Kč za měsíc (nástupní mzda 32 000 Kč, po zaučení v případě schopnosti zcela samostatné práce až 45 000 Kč/měsíc)
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Důchodce,
  • Místo pracoviště: Hradec Králové
  • Možnost ubytování: ano
  • Zadavatel: ONIVON a.s.
  • Odpovědná osoba: Radka Slavíková
ID: 1306968 značka: HK, PU Aktualizováno před 4 dny

Požadujeme

Hledáme zkušené seřizovače/seřizovačky vstřikolisů. Předchozí zkušenosti s lisy Arburg výhodou. Požadujeme pečlivost, samostatnost, manuální zručnost.

Nabídka

Nabízíme práci na HPP, příspěvek na dopravu a stravu, proplácení přesčasů, pracovní oděv, příplatek za odpolední a noční směny,motivační odměny dle výsledků odvedené práce, dovolená navíc, vhodné i pro důchodce
Menší pracovní kolektiv, pracoviště v centru Hradce Králové, přímo u zastávky MHD, možnost parkování v areálu společnosti. U nás se domluvíte UA,RJ. Možnost ubytování .

Pracovní náplň

Lisování plastových komponentů pro zdravotnickou výrobu v čistém prostředí dle ISO 13485. Seřizování moderních plně automatických vstřikovacích lisů Arburg, identifikace a analýza závad na výrobku a jejich odstraňování, spoluodpovědnost za kvalitu lisovaných dílů. Práce v třísměnném provozu po - pá. Fyzicky nenáročná práce.

Poznámka

Své životopisy zasílejte na zaslat email nebo volejte zobrazit tel. číslo - sekretariát

Kontakt - zadavatel pozice

ONIVON a.s.

Odpovědná osoba: Radka Slavíková Telefon: Zobrazit tel. číslo Web: http://www.onivon.cz

Adresa:
Akademika Bedrny 88
500 03 Hradec Králové

Co o sobě říká společnost ONIVON a.s. ?

Výrobní společnost mezi jejíž hlavní činnosti patří výroba vstřikovacích forem, střižných a postupových nástrojů a výroba lisovaných dílů na vstřikolisech a montáž zdravotnického prostředku (dialyzačních a infuzních setů). To vše se odehrává na samostatných provozech Nástrojárny (15 zaměstnanců) a Lisovny plastů (28 zaměstnanců).


Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Seřizovač/seřizovačka vstřikolisů.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Hradec Králové můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.