Řidič dodávky do 3,5t na rozvoz kancelářských potřeb v Praze Praha

  • Plat: 25.000,- až 29.000,-
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha
  • Zadavatel: ICORE s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Ivona Prchlíková
  • Adresa: Toužimská 588/70, Praha 9
Odpovědět na inzerát Uložit na později
ID: 1365709 značka: Řidič Office Aktualizováno dnes

Požadujeme

Požadujeme spolehlivost, upřímnost a pracovitost! Preferujeme výhradně dlouhodobou spolupráci a skutečnou loajalitu. ŘP sk. B a chuť opravdu pracovat.

Nabídka

Reálný čistý výdělek se pohybuje mezi 25.000,- až 28.000,- Kč v závislosti na typu smlouvy (ŽL nebo HPP) a konečný výdělek také velmi ovlivní samotný řidič.

Pracovní náplň

Rozšiřujeme tým našich stabilních spolupracovníků o další místo, a to na pozici řidiče dodávky do 3,5t. Na tuto pozici přijmeme spolehlivého a pracovitého kolegu, který dostane přiděleno na stálo konkrétní vozidlo. NEJEDNÁ SE O PRÁCI KURÝRA! Jde o pravidelný rozvoz kancelářských potřeb na firemní zákazníky v rámci trvale přidělené lokality v Praze. Pracovní doba cca 8-9 hod. denně PO-PÁ. Ráno probíhá nakládka v Hostivici u Prahy cca v 6,30 hod. (dopravní spojení je bezproblémové), potom řidič zabezpečuje rozvoz na zadané adresy v Praze a odpoledne opět končí v Hostivici u Prahy. Upřednostňujeme práci na ŽL, ale záleží na vzájemné dohodě, lze se domluvit i na hlavním pracovním poměru. V případě zájmu bychom určitě co nejdříve dohodli osobní schůzku a upřesnili si vše, včetně konkrétní smlouvy a výdělku. Podmínky a finanční jistoty jsou z naší strany vždy transparentní, jednáme na rovinu a bez zástěrek! V případě nástupu poskytneme placené zaškolení. Pokud máte o nabídku seriózní zájem, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Odpovědět na inzerát

Zadavatel pozice

ICORE s.r.o.

Odpovědná osoba: Ivona Prchlíková Telefon: 602307846

Adresa:
Toužimská 588/70
Praha 9


Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Řidič dodávky do 3,5t na rozvoz kancelářských potřeb v Praze.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Praha můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.