Obsluha robota 160,- Kč/hod.

  • Plat: 24000 - 28000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: (okres Strakonice)
  • Možnost ubytování: ano
  • Zadavatel: DE WAARDE s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Dušan Felcan
ID: 1474263 Aktualizováno před 14 dny

Požadujeme

Společnost působící v oblasti automotive hledá operátory výroby pro své pobočky v Jižních Čechách.

Požadujeme:
○ Základní vzdělání
○ Manuální zručnost
○ Ochota učit se novým věcem
○ Ochota pracovat ve směnném provozu
○ Dobrý zdravotní stav – práce ve stoje

Nabídka

○ Mzda 140 až 160,–/hod (čistého)
○ Možnosti týdenních záloh již po prvním odpracovaném týdnu
○ Ubytování zdarma, či příspěvek na dopravu 100–150Kč

Pracovní náplň

○ Obsluha strojů (pila, svařovací robot, lis, ohýbačka) – jednoduchá manuální práce.
○ Dále mezi náplně práce patří kontrola kvality svárů, také jednoduchá manuální práce jako je zakládání a vykládání dílů z mašiny.

Poznámka

○ Pro více info neváhejte kontaktovat našeho koordinátora na tel. 732 445 842 ○

Kontakt - zadavatel pozice

DE WAARDE s.r.o.

Odpovědná osoba: Dušan Felcan Telefon: 773 883 332 Mobil: 773338667

Adresa:
Na Březince 930/6
150 00 Praha 5

Strakonice
MANPOWER, s.r.o.
Volyně (okres Strakonice)
Strakonice
Grafton Recruitment České Budějovice