Telefon, administrativa a růst. Celostní pozice v Portu. Praha

  • Plat: 21000 - 31000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha
  • Zadavatel: Porto MMXVII s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Markéta Viehmannová
Odpovědět na inzerát Uložit na později
ID: 1480469 Aktualizováno před 14 dny

Pracovní nabídka

V životě nejsme jen výsek naší osobnosti. Nejsme jen jedna úzce specializovaná role. Tak proč rozvíjet v práci jen svou část, a ne celek?

Jsme společnost zabývající se celoživotním vzděláváním. Ukazujeme českým podnikatelům, jak svou firmu řídit, jak nastavit systém, pracovat s lidmi. Nicméně pod tím vším je uloženo, jak vůbec uchopit sám sebe. A během naší plavby nám před léty došlo, že bez toho žádný podnikatel nedosáhne toho, čeho chce – života, který ho baví. A to je v podstatě o každém z nás.

Pro naše klienty jsme kotvou, o kterou mohou opřít svou kocábku při své plavbě životem. Sami pro sebe a pro ty, které baví na sobě pracovat a žít s elánem, jsme přístavem.

Fungujeme v obchodě (voláme obchodníkům schůzky nebo obchodujeme přímo v terénu). Částečně fungujeme v administrativě. Občas píšeme a tvoříme. A ti, kteří chtějí proniknout do našeho know-how, asistují workshopy, školí, lektorují.

A hledáme dalšího mezi nás:

• Někoho, kdo má rád lidi, nevyhýbá se kontaktu s nimi a umí jim dát svou pozornost. Takový člověk umí pohladit přes telefon, i když to nikdy nezkoušel.
• Někoho, koho baví na sobě pracovat a rozvíjet svůj potenciál mimo škatulku jedné pozice.
• Někoho, kdo umí vzít za práci. Umí se bavit, smát a hledá lidskou firmu k zakotvení.

• Někoho, kdo chce mít práci, která dává smysl, naplňuje, rozvíjí a baví… Smysl právě v tom, že Ti, kdo nás poznají, říkají, že školíme lidství.

Chcete nás poznat? Zjistit víc? Napiš na zaslat email

Odpovědět na inzerát

Zadavatel pozice

Porto MMXVII s.r.o.

Odpovědná osoba: Markéta Viehmannová Web: http://uspechvportu.cz

Adresa:
28.pluku 632/44
Praha

Porto MMXVII s.r.o.

Co o sobě říká společnost Porto MMXVII s.r.o. ?

Jsme poradenská, konzultační a tréninková společnost, která poskytuje na českém trhu unikátní poradenské služby zaměřené na majitele menších a středních firem. Nabízíme workshopy i osobní konzultace, na kterých našim klientům pomáháme se zefektivněním chodu jejich firmy, organizací řízení, personalistikou, motivováním svých zaměstnanců a množstvím dalších záležitostí klíčových pro dlouhodobý úspěch firmy. Spolupráci stavíme výhradně na dlouhodobosti, respektu a důvěře u našich klientů.


Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Telefon, administrativa a růst. Celostní pozice v Portu..
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Praha můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.