Operátor ve výrobě, práce od pondělí do pátku, 25-28 000,- Kč Vyškov

  • Plat: 25000 - 28000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Klient: AXIAL
  • Místo pracoviště: Vyškov
  • Zadavatel: Axial Personnel Agency s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Petr Jarolím
ID: 1494380 značka: Petr Jarolím Aktualizováno před 6 dny

Požadujeme

Jste čerstvým absolventem nebo už nějaké zkušenosti máte? Různorodá práce Vám není cizí? Preferujete práci od pondělí do pátku?
Nabízíme zázemí stabilní prosperující společnosti, která je na trhu více než 26 let. Naše výroba se díky novým zakázkám musí neustále rozšiřovat, a proto hledáme dalšího operátora výroby do našich řad.
Ocelové traverzy se u nás netahají, ale protože ctíme zákony a pravidla, preferujeme muže.

Požadujeme pouze dvě věci:
- chuť se učit novým věcem
- dochvilnost

Nabídka

- Přátelskou atmosféru
- Žádné nesmyslné a nesplnitelné normy (mistři byli dříve operátoři)
- Různorodou práci s možností platového růstu
- Stravenky
- Výkonnostní prémie
- Odměny za produktivitu
- Odměny za přesčasy (nad rámec zákona)
- Odměny za odpracované hodiny ve svátky (nad rámec zákona)
- Odměny za sobotní směny (nad rámec zákona)
- Odměny za mimořádné směny

Pracovní náplň

Různorodá činnost na svěřených stanovištích v prostorné vytápěné výrobní hale od manipulaci s materiálem, přes jeho zpracovaní nebo obnovu, až po jeho balení a uskladnění.

Zadavatel pozice

Axial Personnel Agency s.r.o.

Odpovědná osoba: Petr Jarolím Web: https://www.axial.cz/

Adresa:
Nové sady 988/2
602 00 Brno

Vyškov
Personal fabric - agentura práce a.s.
20000 - 24000 Kč za měsíc
Možnost ubytování
Vyškov
Grafton Recruitment Ostrava
Vyškov