Telefonní operátor

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: okres Praha hl.m.
  • Zadavatel: Kariéra s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Nataša Buriánová
Odpovědět na inzerát Uložit na později
ID: 1497739 Aktualizováno před týdnem

Pracovní nabídka


Pro nově vznikající tým v call centru v Praze 3, hledáme

zodpovědnou kolegyňku/kolegu na pozici telefonního operátora na plný úvazek.

Můžeme ti nabídnout pevnou pracovní dobu od pondělí do pátku s hodinovou pauzou na oběd. Žádné směny! Žádná práce přesčas! Víkendy a státní svátky jsou volné. Víkend startuje páteční 12 tou hodinou! Mzda není omezena stropem, skládá se z pevné a provizní složky.
Na oplátku po proškolení požadujeme schopnost týmové i samostatné práce, pozitivní myšlení, orientaci na výsledek, dotahování věcí do konce.

Náplní této práce je komunikace se stávajícími i novými obchodními partnery, proto je nutná schopnost profesionálního vystupování s proaktivním přístupem, být zdatný v ČJ slovem i písmem. Bude se ti hodit uživatelská znalost práce na PC - MS Word, Outlook. Očekáváme vnitřní motivaci, schopnost reflexe, a ochotu učit se!

V případě zájmu prosím zasílejte své životopisy na email: zaslat email. Těšíme se na odpovědi a osobní setkání.Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpovědět na inzerát

Zadavatel pozice

Kariéra s.r.o.

Odpovědná osoba: Nataša Buriánová Mobil: 608 333 137 Web: https://www.karierasro.cz

Adresa:
Vinohradská 184
Praha 3, 130 52

Kariéra s.r.o.

Co o sobě říká společnost Kariéra s.r.o. ?

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu. Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Praha
EDYMAX SE - pobočka Liberec
32500 - 35900 Kč za měsíc
Praha
MM Personální služby s.r.o.
22000

Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Telefonní operátor.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.