Operátorka výroby: Lehká manuální práce i na zaučení, 20 000! Ústí nad Orlicí

  • Plat: 19000 - 23000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Ústí nad Orlicí
  • Zadavatel: PRAGMA personální agentura s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Veronika Hrušková
ID: 1498520 značka: VH. Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav
- plnoletost
- není nutná praxe ve výrobě - ZAUČÍME :)

Nabídka

- 130 Kč/hod., po zaučení až do 150 Kč/hod.
- týdenní zálohy
- nástup ihned
- dlouhodobá brigáda (min. 6 měsíců)

Pracovní náplň

Pracoviště: Ústí nad Orlicí
Operátorka výroby
- výroba respirátorů a pomůcek při ochraně sluchu
- nenáročná manuální práce
- 3 směnný provoz (8 hod.), Po - Pá

Poznámka

V případě zájmu se budeme těšit na Vaši reakci přes odpovědní formulář nebo na tel.č. 737 016 025

Zadavatel pozice

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Odpovědná osoba: Veronika Hrušková Telefon: 587433412 Mobil: 737016025 Web: http://www.e-pragma.cz

Adresa:
Kosmounautů 8
779 00 Olomouc

Ústí nad Orlicí
130 Kč za hodinu