Práce ve slevárně -Vhodné pro muže i ženy - Hlubočky

  • Plat: 120 Kč za hodinu
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Hlubočky
  • Zadavatel: PRAGMA personální agentura s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Bc. Jessica David
ID: 1511258 značka: JES. Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

- pečlivost
- smysl pro pořádek
- zodpovědnost

Nabídka

- 120Kč/hod.
- příspěvek na stravovaní
- 2směnný až 3směnný provoz
- možnost ZÁLOH

Pracovní náplň

- jádrař/jádrařka - jednoduchá manuální práce na poloautomatických strojích
- brusič/brusič-opravář - práce na stojanových bruskách i s ručními vzduchovými bruskami

Poznámka

Více informací na tel. čísle : 734 231 219.

Zadavatel pozice

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Odpovědná osoba: Bc. Jessica David Mobil: 734231219 Web: http://www.e-pragma.cz

Adresa:
Kosmounautů 8
779 00 Olomouc

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy, brusič, brusič Olomouc
před 6 dny
Mariánské údolí (okres Olomouc)
Vlastní síly, z. ú.
od 18.000,-
Možnost ubytování
Olomouc
Jobs Contact Consulting, s.r.o.
22000 - 24000
aktivní nabídka
Hlubočky (okres Olomouc)
120 Kč za hodinu