Obsluha robota až 160,- Kč/hod | vánoční nástupní bonus 6.000,-

  • Plat: 24000 - 34000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: okres Písek
  • Možnost ubytování: ano
  • Zadavatel: DELTA & PERSONAL s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Martin Laňka
ID: 1519418 Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

► ► Přijďte posílit náš Jihočeský tým a my Vás za to odměníme extra vánočním náborovým příspěvkem 6.000,- Kč! ◄ ◄

Společnost působící v oblasti automotive hledá operátory výroby pro své pobočky v Blatné a Strakonicích (Jižní Čechy).

Požadujeme:
○ Základní vzdělání
○ Manuální zručnost
○ Ochota učit se novým věcem
○ Ochota pracovat ve směnném provozu
○ Dobrý zdravotní stav – práce ve stoje

Nabídka

○ Mzda v čistém 140-160,- Kč/hod!
○ Možnosti týdenních záloh již po prvním odpracovaném týdnu
○ Ubytování zajištěno v sanitárním prostředí, či příspěvek na dopravu 100–150Kč
○ Práce na dlouhodobé zakázce. Výroba jistá.

Pracovní náplň

○ Obsluha strojů (pila, svařovací robot, lis, ohýbačka) – jednoduchá manuální práce.
○ Dále mezi náplně práce patří obsluha leak testu, kontrola kvality svárů, obsluha CNC strojů, také jednoduchá manuální práce, zakládání a vykládání dílů z mašiny.

Poznámka

○ Pro více info neváhejte kontaktovat našeho koordinátora na tel. 732 445 842 ○

Zadavatel pozice

DELTA & PERSONAL s.r.o.

Odpovědná osoba: Martin Laňka Telefon: 775 333 889 Mobil: +420732445842

Adresa:
Holandská 878/2, Štýřice
639 00 Brno

Písek
Manuvia Job, s.r.o. - České Budějovice
24000 - 27000 Kč za měsíc