Obsluha svařovacího robota Holýšov

  • Plat: 130 Kč za hodinu
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Klient: RS agentura práce s.r.o.
  • Místo pracoviště: Holýšov (okres Domažlice)
  • Možnost ubytování: ano
  • Zadavatel: RS agentura práce s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Volodymyr Pahula
ID: 1525060 Aktualizováno před 4 dny

Požadujeme

• Základní vzdělaní (SO – technického zaměření a praxe v technickém oboru velkou výhodou)
• Vysoké nasazení a odpovědnost za kvalitu své práce
• Samostatnost, zručnost, fyzická zdatnost
• Znalost svařování CO2 a zkušenosti s obsluhou svařovacího robota velkou výhodou

Nabídka

• Mzdu od 130 korun čistého na hodinu
• Mimořádné odměny za práci u víkendu
• Stabilní zaměstnání na plný úvazek

Pracovní náplň

Hledáme nového kolegu pro obsluhu svařovacího robota pro rozvíjející se společnosti z Holýšova.
Na Vás čeká práce s nejmodernějšími technologiemi na vysoce výkonných zařízeních.

Naplň práce
• Zakládání materiálu do svařovacího robota
• Vyndávání výrobků a jejich následná kompletace
• Kontrola kvality. Informování nadřízeného o neshodách
• V některých případech náprava nalezené neshody
• Jedná se o práci na 3 směny (ranní, odpolední, noční)
• Místo výkonu práce - Holýšov

Poznámka

• Vstupní lékařskou prohlídku
• Pracovní oděvy, obuv a další ochranné pracovní prostředky
• Pohodlné ubytování v Holýšově
• Získáte týdenní zálohy ve výši 2 tisíce korun
• Každodenní péči našeho koordinátora
• Nástup ihned

Kontakt - zadavatel pozice

RS agentura práce s.r.o.

Odpovědná osoba: Volodymyr Pahula Mobil: 704 791 791 Web: rsagenturaprace.cz

Adresa:
Husova 1244/69
Plzeň

Co o sobě říká společnost RS agentura práce s.r.o. ?

Naše společnost RS Agentura práce s.r.o. si dává velmi záležet na výběru pracovníků, které zaměstnáváme.

Při vyhledávání vhodných kandidátů se zaměřujeme především na jejich kvality s důrazem na pracovní morálku, flexibilitu a loajalitu. Dbáme, aby naši zaměstnanci měli dobrý zdravotní stav, který jim nebrání vykonávat práci ve směnném provozu nebo ve ztíženém prostředí. Zaměstnáváme občany ČR, občany zemí EU i cizince ze států mimo EU.

Náborové centrum sídlí v centru města Plzně.

Domažlice
3D-Lasertec s.r.o.
30000 - 40000 Kč za měsíc