Technolog výroby Ostrov u Lanškrouna

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ostrov u Lanškrouna
  • Zadavatel: FOREZ s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Marcela Píšová
Odpovědět na inzerát Uložit na později
ID: 1532836 Aktualizováno před 2 měsíci

Požadujeme

Střední vzdělání technického směru, orientace ve výkresové dokumentaci, orientaci v nástrojích FMEA, SPC, znalost práce s PC (Microsoft Office), pasivní AJ/NJ výhodou, řidičský průkaz B.

Nabídka

https://www.forez.cz/jobs/technolog-vyroby-lisovna-kovu/

Pracovní náplň

Technické vedení nových projektů: stanovení základních zadávacích podmínek pro výrobu nástrojů a zařízení s ohledem na dosažení požadované kvality a produktivity, úzká spolupráce s vedoucím projektu.

Technická podpora výroby: navrhování změn technologických postupů s požadavkem na snižování nákladů, zlepšení produktivity, zkvalitnění výroby, stanovení nápravných opatření týkající se procesu výroby, jako prevenci pro zabránění reklamací od zákazníků.

Poznámka

Zkušenosti na obdobné pozici výhodou.
Mzda: podle dosavadních zkušeností a praxe.

Odpovědět na inzerát

Kontakt - zadavatel pozice

FOREZ s.r.o.

Odpovědná osoba: Marcela Píšová Telefon: 465 352 211 Mobil: 775 752 763 Web: http://forez.cz

Adresa:
Ostrov 2
Ostrov u Lanškrouna

FOREZ s.r.o.

Co o sobě říká společnost FOREZ s.r.o. ?

FOREZ s.r.o. je výrobce kovových i plastových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Společnost, která od roku 1996 naplňuje svoji vizi komplexních dodávek z jednoho místa.
FOREZ patří mezi přední dodavatele automobilového průmyslu v České republice. Dodává plastové a kovové díly pro nejvýznamnější evropské systémové dodavatele (tier 1) výrobců automobilů. Důležitou součást výrobního spektra tvoří plastové a kovové výlisky, dodávky také pro elektrotechnický průmysl. Doplňkovým výrobním programem jsou díly pro ostatní průmysl, jako jsou různé cívky, víčka nádob a další výlisky z běžných druhů termoplastů.


Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Technolog výroby.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Ostrov můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.