Milwaukee center přijme Obchodního zástupce Pardubice a okolí

  • Plat: 25000 - 50000 Kč za měsíc
  • Místo pracoviště: Pardubice a okolí
  • Zadavatel: fischer EAST center s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Kateřina Lejsková
Odpovědět na inzerát Uložit na později
ID: 1535590 značka: OZ PU Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

minimální středoškoleské vzdělání, obchodní schopnosti a dovednosti, flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, trestní bezúhonnost, řidičký průkaz sk.B

Nabídka

Motem naší firmy jsou naši zaměstranci a firemní kultura. Jejich nadšení, důvěra, dále svoboda rozhodování a možnost nabízet velmi kvalitní produkt. Nabízíme široké portfolio odpovědnosti, možnost vysokého výdělku v závislosti na individuálních dosažených výsledcích, služební automobil i k soukromému použití.
Jistota ve stabilní a úspěšné společnosti, důkladné proškolení. Průměrný plat obchodního zástupce 25 – 50 000,- Kč

Pracovní náplň

Máte již profesní zkušenosti a hledáte nové profesní výzvy? Pak máte možnost vstoupit do naší firmy Milwaukee center Hradec Králové , stát se členy našeho profesionálního týmu a seznámit se s naší vyjmečnou firemní kulturou. Staňte se obchodním poradcem pro oblast Pardubického kraje. Bydliště v tomto kraji výhodou.

Firma Milwaukee center Hradec Králové má zastoupení výrobců vysoce kvalitních produktů určených především profesionálům a zákazníkům ve stavebním průmyslu. Naše firma s již patnáctiletou praxi na českém trhu a stávající klientelou přijme obchodního poradce pro Pardubický kraj. Více informací na www.milwaukeecenter.cz a www.fischereastcenter.cz

Odpovědět na inzerát

Kontakt - zadavatel pozice

fischer EAST center s.r.o.

Odpovědná osoba: Kateřina Lejsková Mobil: 737 215 101 Web: http://www.fischereastcenter.cz/

Adresa:
Víta Nejedlého 1085
500 03 Hradec Králové

fischer EAST center s.r.o.

Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Milwaukee center přijme Obchodního zástupce.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Pardubice můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.