Lehká práce pro ženy, 150 Kč/hod Česká Třebová, Ústí nad orlicí

  • Plat: 150 Kč za hodinu
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Česká Třebová, Ústí nad orlicí
  • Zadavatel: PRAGMA personální agentura s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Bc. Jessica David
ID: 1536509 značka: VB Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

- Manuální zručnost
- spolehlivost
- zaslání životopisu podmínkou

Nabídka

150 Kč/hod po zaučení
Příjemné pracovní prostředí

Pracovní náplň

Manipulační práce ve výrobě roušek a respirátorů

Poznámka

Nástup ihned

Kontakt - zadavatel pozice

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Odpovědná osoba: Bc. Jessica David Mobil: 734231219 Web: http://www.e-pragma.cz

Adresa:
Kosmounautů 8
779 00 Olomouc

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy,