Montážník / demontážník - jednoduchá manuální práce Krnov

  • Plat: 28000 - 31000 Kč za měsíc
  • Místo pracoviště: Krnov (okres Bruntál)
  • Zadavatel: Quanta Human Resources CZ s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Klára Minarčíková
ID: 1543954 značka: KOS Aktualizováno před 14 dny

Požadujeme

fyzická zdatnost

zručnost

praxi v základních zámečnických úkonech (práce se šroubovákem, sikovkami, kleštěmi, bruskami, atd. – nářadí pro montáž/demontáž kovových dílů)

čtení výkresové dokumentace (pouze výhodou)

stabilitu české strojní firmy – stabilní plat (zakázky na 3 roky dopředu)
náborový příspěvek 10.000 Kč
odměny a prémie
smlouvu na dobu neurčitou
zlevněné obědy (dotované stravování na pracovišti)
příspěvek na dopravu
odměny za „zlepšováky“

Pracovní náplň

Náplň práce:
dělení materiálů a kovových díl, pilování, řezání, stříhání, vrtání, atd. pro montáž a demontáž kovových dílů na strojní dílně.

Firma:
Pro našeho klienta, českou strojírenskou firmu (stabilní zaměstnavatel) hledáme:

Pracovník na montáž / demontáž kovových dílů

NÁBOR DO KMENE FIRMY (smlouva na dobu neurčitou)

Nástup možný IHNED

VOLNÉ VÍKENDY

Směny:
1-směnný provoz: ranní směny (7,5h práce + 0,5h pauza)

Kontakt - zadavatel pozice

Quanta Human Resources CZ s.r.o.

Odpovědná osoba: Klára Minarčíková Telefon: +420 777 356 249 Web: https://cz.quanta.com/

Adresa:
Pobřežní 620/3, Karlín
Praha 8

Co o sobě říká společnost Quanta Human Resources CZ s.r.o. ?

Jsme původně italská rodinná personální společnost s více než dvacetiletou historií a pobočkami v USA, Brazílii, Itálii, Rumunsku, České republice a Švýcarsku. Zaměřujeme se především na letecký a automobilový průmysl, petrochemii a IT.
Naší zásadou je "Stojíme při Vás".