Operátor výroby na 2 směny v Ostrově u Stříbra

  • Místo pracoviště: Stříbro
  • Zadavatel: MANPOWER, s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Tereza Kunešová
ID: 1552750 značka: MP 29050 Aktualizováno minulý měsíc

Požadujeme

Hledáme nové technicky zdatné kandidáty se znalostmi z průmyslové výroby, kteří se s námi budou podílet na výrobě pohonných a řídících systémů pro elektricky poháněné vysokozdvižné vozíky.

– možnost docházet na dvousměnný provoz
– zkušenosti z průmyslového odvětví nebo vyučení ve strojírenském oboru
– manuální zručnost je nutná
– možnost vlastní dopravy

Nabídka

- smlouva na HPP
- měsíční mzda až 30 000 Kč
– příplatky za odpolední směnu
– příspěvěk na dopravu
– stravenky v hodnotě 80 Kč
– 25 dní dovolené

Pracovní náplň

– montáž elektrických vozíků
– práce s manuálními nástroji – jako jsou vrtačky, nože, šroubováky, úhlové brusky a další

Kontakt - zadavatel pozice

MANPOWER, s.r.o.

Odpovědná osoba: Tereza Kunešová Telefon: +420 607 059 604 Mobil: +420 607 059 604 Web: http://www.manpower.cz

Adresa:
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1