Recruiter / personalista – 25 dní dovolené, balíček benefitů Plzeň

  • Plat: 40000 - 45000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Klient: AXIAL
  • Místo pracoviště: Plzeň (okres Plzeň-město)
  • Zadavatel: Axial Personnel Agency s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Petr Jarolím
ID: 1565953 Aktualizováno dnes

Požadujeme

Máte nekonvenční nápady a dokážete aplikovat ověřené postupy ze své dosavadní praxe? Chcete se stát multifunkční osobou v oblasti personalistiky nebo jí už jste?
Trh práce je plný šikovných lidí, ale některým se stále daří „schovávat“. Do našeho týmu hledáme nového kolegu, který nám pomůže tyto šikovné lidi vyhmátnout!
Pro našeho klienta, renomovanou společnost v oblasti strojírenství, hledáme šikovného recruitera/personalistu, který dokáže vést nábory, vnímá důležitost onboardingu a nebojí se administrativních procesů, bez kterých by prostě personalistika nemohla fungovat.

Co by měl mít náš nový kolega:
• zkušenosti s náborem zaměstnanců
(u nás se hledá od recepční, přes technologa až po technického ředitele)
• uživatelskou znalost práce na PC
(primárně pro práci s excelem a interním systémem)
• znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
• všeobecnou znalost pracovněprávní problematiky
(s kandidáty budete podepisovat smlouvy a další nezbytné dokumenty)

Nabídka

Co Vám nabídneme:
• roční odměny
• 5 týdnů dovolené
• atraktivní mzdu, včetně osobního ohodnocení
• zázemí mezinárodního koncernu
• příspěvek na stravování a dopravu
• příspěvek ve výši 500,-Kč/měsíc na penzijní nebo životní pojištění

Pracovní náplň

Co Vás na této pozici čeká:
• nábory zaměstnanců
• zavádění nových procesů (NPS, e-learning, outsourcing..)
• spolupráce při přípravě pracovněprávní administrativy
• komunikace s poskytovateli externích služeb
• kooperace se mzdovým oddělením
• administrativní podpora správce firemní ubytovny
• organizování pracovních zkoušek a školení

Kontakt - zadavatel pozice

Axial Personnel Agency s.r.o.

Odpovědná osoba: Petr Jarolím Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.
Web: https://www.axial.cz/

Adresa:
Nové sady 988/2
602 00 Brno

Plzeňský (okres Plzeň-město)
Grafton Recruitment Plzeň
Plzeň (okres Plzeň-město)
Triangle Recruitment CZ s.r.o.
20000 - 30000 Kč za měsíc