Práce ve skladu Stříbro

  • Plat: 26000 - 30000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Klient: Triangle Recruitment CZ
  • Termín uzávěrky: 30.09.2021
  • Místo pracoviště: Stříbro (okres Tachov)
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Milan Labašta
ID: 1591008 značka: UR Aktualizováno dnes

Požadujeme

 ●  zkušenost s pickováním nebo
 ●  řízením retraku
 ●  manipulací s paleťákem
 ●  ostatní prací ve skladu

Nabídka

 ●  doprava zdarma z Plzně
 ●  možnost přesčasů
 ●  firemní stravování zdarma
 ●  možnost ubytování
 ●  5 týdnů dovolené

Pracovní náplň

Nabízíme skvělou pracovní příležitost pro pracovníky skladu - s papíry na VZV, ale i bez! Jedná se o přebalování zboží, zaskladňování či dohledávání materiálu na skladu. Vítáme zkušenost s pickováním, či řízením VZV, paleťáku.

Kontakt - zadavatel pozice

Triangle Recruitment CZ s.r.o.

Odpovědná osoba: Milan Labašta Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.

Adresa:
Sady Pětatřicátníků 23
Plzeň
370 01

Nabídka je zařazena v sekci: Práce s ubytováním,