Práca v Nemecku, bez znalosti jazyka, mzda od 13,- €/hod. Neumarkt in der Oberpfalz

  • Plat: 13 EUR za hodinu (13,- EUR za hodinu (mzda je 13€ brutto/hodina + denný dochádzkový bonus 16,32€ netto/pracovný deň + príplatky za prácu nadčas, za prácu v sobotu - v čistom vychádza mzda cca 1400€/mesiac)
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Klient: Našim klientom je nemecká personálna spoločnosť.
  • Termín uzávěrky: 30.11.2022
  • Místo pracoviště: Neumarkt in der Oberpfalz (Německo)
  • Možnost ubytování: ano
  • Zadavatel: Universal Consulting s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Michaela Rozembergová
ID: 1626581 značka: skladník Nemecko Aktualizováno dnes

Požadujeme

 ●  NIEJE POTREBNÁ ZNALOSŤ CUDZIEHO JAZYKA, veľa umiestnených Slovákov a Čechov
 ●  Skúsenosti s prácou v sklade výhodou
 ●  Zručnosť, zodpovednosť, precíznosť, fyzická zdatnosť, chuť pracovať
 ●  licencia VZV výhodou
 ●  práca vhodná pre mužov, pre ženy, pre páry, pre skupinky

Nabídka

 ●  dobrá mzda, v závislosti od vašich skúseností, denný dochádzkový bonus
 ●  zabezpečené ubytovanie (sčasti hradené zamestnancom/sčasti zamestnávateľom)
 ●  podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
 ●  zálohy možné
 ●  práca na nemeckú pracovnú zmluvu
 ●  dlhodobá práca

Pracovní náplň

Hľadáme pracovníkov na jednoduchú prácu do skladov, pre spoločnosť Tchibo v Nemecku, v meste Neumarkt in der Oberpfalz (30 km od Norimbergu).

 ●  vieme umiestniť mužov, ženy, dvojice, páry, skupinky
 ●  ide o nepotravinový i potravinový tovar (miešatka do nápojov, plastové poháriky, káva, džúsy, víno, drobná elektoronika…)
 ●  jedná sa o dlhodobú prácu

Náplň práce:
 ●  Prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu
 ●  Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami.
 ●  Balenie, etiketovanie, práca so skenerom
 ●  Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
 ●  Vedenie evidencie skladových zásob
 ●  Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest. (pokiaľ máte VZV)

Poznámka

Pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email zaslat email
Do predmetu uveďte "TCHIBO NEMECKO". Budeme Vám volať a podáme podrobné info.

Kontakt - zadavatel pozice

Universal Consulting s.r.o.

Odpovědná osoba: Michaela Rozembergová Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: https://www.universalconsulting.sk/

Adresa:
Štúrovo námestie 18
Trenčín
82108

Co o sobě říká společnost Universal Consulting s.r.o.?

PRÁCE V ZAHRANIČÍ
Jsme nejen spolehlivým zprostředkovatelem práce do zahraničí, ale také tím, který má největší nabídku na zahraničním trhu.
Máme 19-leté zkušenosti, z nichž čerpáme a snažíme se je co nejlépe využít ve prospěch našich kandidátů. Naším zájmem a prioritou je bezpečně Vás provést celým procesem spojeným s relokací.
My Vám nezprostředkujeme jen práci, my se o Vás také příkladně staráme.

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy, Práce s ubytováním,
Zahraničí (Německo)
2250 EUR za měsíc
Možnost ubytování
Roth (Německo)
1400 EUR za měsíc
Bad Mergentheim (cca 50 km od Würzburgu) (Německo)
1200 EUR za měsíc
Možnost ubytování Také na částečný úvazek