Servisní technik - Plzeň a okolí - práce na IČO

  • Plat: 350 - 500 Kč za hodinu
  • Typ úvazku: Plný úvazek, Částečný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň (Plzeňský kraj) (okres Plzeň-město)
  • Zadavatel: JOBSTART s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Bc. Barbora Strejčková
ID: 1628853 značka: 6385 Aktualizováno před týdnem

Pracovní nabídka

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti prodeje a následného servisu elektricky poháněných zařízení, které využívají firmy na celém území ČR, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:
• pravidelné prohlídky servisovaných zařízení, zajištění jejich správné funkce a plynulého chodu
• havarijní výjezdy na poruchy či poškozená vrata
• komunikace s kanceláří a zákazníky, společné plánování procesu a následujícího pracovního týdne
• výstupní listy na místě (servisní list)

Požadujeme:
• vyhláška č.50/78 Sb. - pro obsluhu el. zařízení
• živnostenské oprávnění
• elektro vzdělání
• výhodou praxe v oblastech montáže automatických dveří a pohonů, nebo elektromechanických zámků
• samostatnost
• vlastní automobil
• řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:
• práce na IČO - možnost plného i zkráceného úvazku
• výborné pracovní prostředí
• zázemí stabilní společnosti
• práci v přátelském kolektivu
• zajímavé mzdové ohodnocení
• místo výkonu práce: Plzeň a okolí

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Kontakt - zadavatel pozice

JOBSTART s.r.o.

Odpovědná osoba: Bc. Barbora Strejčková Mobil: 602 234 660 Web: www.jobstart.cz

Adresa:
Vodičkova 17
110 00 Praha 1

Plzeň (okres Plzeň-město)
ATALIAN CZ s.r.o.
aktivní nabídka
Import
Pilsen (okres Plzeň-město)
Grafton Recruitment s.r.o.
35000 za měsíc