Dovezeme vás až do práce! Montážní dělník mzda až 38 000 Kč! Kolín

  • Plat: 30000 - 38000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Kolín
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Comac Jobs Kolín
  • Odpovědná osoba: Radka Švejdová
ID: 1637276 Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

manuální zručnost, vše ostatní vás naučíme!
schopnost pracovat v týmu i samostatně
fyzickou zdatnost
spolehlivost
ochotu směnovat R/N/O
čistý trestní rejstřík

Nabídka

nástupní mzda od 30 000 Kč
bonusy 0 -7500 Kč
stravenkový paušál
25 dní dovolené
možnost svozů z Kolína
volné víkendy
nástup možný ihned
místo výkonu Kolín Ovčáry

Pracovní náplň

Hledáš novou práci? My hledáme nové kolegy, na které je spolehnutí. Nepotřebuješ žádnou předchozí praxi, jen chuť do práce, vše ostatní tě naučíme!
Pro našeho významného klienta v oblasti automotiv, hledáme nové kolegy do výroby na pozici - montážní dělník.
Náplní práce je příprava disků a kol pro montážní linku, vyskladňování pneumatik, vyvažování kol a další procesy spojené s finální kompletací pneumatik.

Kontakt - zadavatel pozice

Comac Jobs Kolín

Odpovědná osoba: Radka Švejdová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Pražská 16
Kolín
28002

Kolín
30000 - 38000 Kč za měsíc
Kolín