Práce ihned,13. a 14. mzda, operátor výroby Ostrava Hrabová

  • Plat: 25000 - 30000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe,
  • Klient: EDYMAX Job Ostrava s.r.o.
  • Místo pracoviště: Ostrava
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: EDYMAX Job Ostrava s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Jana Lasztuwková
ID: 1641864 Aktualizováno včera

Požadujeme

Manuální zručnost a spolehlivost. Vše ostatní naučíme :-) Nástup Ihned!

mzda až 30.000 Kč, po půl roce zapracování možnost povýšení na jinou pozici (zvýšení mzdy), bonusy až 5500 kč, stravenkový paušál 116,20 Kč/den, zákonné příplatky, možnost přesčasů, mimořádné bonusy, věrnostní příplatek, bonus za doporučení nového zaměstnance

Pracovní náplň

Průběžná kontrola kvality výrobků, příprava dílů k montáži, balení na palety, obsluha robotických strojů

Kontakt - zadavatel pozice

EDYMAX Job Ostrava s.r.o.

Odpovědná osoba: Jana Lasztuwková Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Horní 1642/55a
Ostrava - Hrabůvka
700 30

Ostrava
Manuvia - centrální nábor Ostrava
27000 - 32000 Kč za měsíc
Ostrava
34000 - 35000 Kč za měsíc
Ostrava
25000 - 30000 Kč za měsíc