Práce v potravinářství jen na dvě směny. Mzda až 26.000,-Kč/m České Budějovice

  • Plat: 18000 - 26000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: České Budějovice
  • Min. vzdělání: Středoškolské - výuční list
  • Zadavatel: Manuvia Job, s.r.o. - České Budějovice
  • Odpovědná osoba: Alena Boháčová
ID: 1670933 značka: AB Aktualizováno před 14 dny

Požadujeme

 ●  manuální zručnost
 ●  praxe s obsluhou linek a strojů - výhodou
 ●  fyzickou zdatnost

Nabídka

 ●  základní mzdu 18.000,-Kč měsíčně
 ●  0-8.000,-Kč měsíčně prémie
 ●  dotované stravné
 ●  pracovní oblečení a jeho očistu

Pracovní náplň

Aktuálně přijmeme operátory (m+ž) do výroby v potravinářství.

Náplní práce je obsluha moderní automatizované linky na výrobu studených omáček. Vše dle návodek. Proces je od počátku - kdy se zpracuje a vyrobí omáčka a až po finální zabalení a cestě k zákazníkovi.

Práce je pouze ve dvousměnném provozu na ranní a odpolední směny.

Nástup ihned!

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia Job, s.r.o. - České Budějovice

Odpovědná osoba: Alena Boháčová Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Biskupská 1, České Budějovice

České Budějovice
FreeCon s.r.o.
23600 - 25300 Kč za měsíc