Operátor výroby práce v Brně Brno

  • Plat: 25500 - 35000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Brno (okres Brno-město)
  • Zadavatel: EDYMAX Job Ostrava s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Jana Lasztuwková
ID: 1675191 Aktualizováno před 3 dny

Hledáme vhodné kandidáty na pozici operátor/ka výroby
Preferujeme zájemce o dlouhodobé zaměstnání s dobrou pracovní morálku.
Nabídka vhodná pro páry i mladé uchazeče bez praxe.

Požadujeme

Základní znalost na PC
Dobrý zdravotní stav bez omezení
Manuální zručnost, barvocit
Spolehlivost a důslednost
Výbornou pracovní morálku
Praxe ve výrobě a zkušenost s pájením výhodou

Nabídka

Příspěvek na bydlení 2500,-/měsíc
Hrubá mzda 25 500 Kč - 35 000 Kč
Zákonné příplatky
Benefity
Příspěvky na stravu, závodní kantýna
Docházkový bonus
Kvality bonus
Bonus za noční směnu
Týdenní zálohy

Pracovní náplň

Kontrola kvality výrobků
Testování výrobků dle instrukcí
Práce v SAP - scanování komponentů do systému a systémové naskladnění hotové produkce
Upozorňuje na závady při montáži a podává návrhy na zlepšení procesů
Plní další související činnosti dle pokynu vedoucího pracovníka
Vizuální kontrola s důrazem na přesnost a vzhled výrobků
Práce vyžadující manuální zručnost, pečlivost a dobrý zrak

Kontakt - zadavatel pozice

EDYMAX Job Ostrava s.r.o.

Odpovědná osoba: Jana Lasztuwková Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Horní 1642/55a
Ostrava - Hrabůvka
700 30