Pracovník vnitřní služby - výplata týdně ČESKÉ BUDĚJOVICE

  • Plat: 150 Kč za hodinu
  • Místo pracoviště: ČESKÉ BUDĚJOVICE (okres České Budějovice)
  • Zadavatel: AGENTURA PLUS s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Dominika Kavanová
ID: 1684378 značka: PO22002354078 Aktualizováno před týdnem

Pracovní nabídka

Hledáme vhodné uchazeče na pozici: Pracovník vnitřní služby. Náplní práce je manipulace s břemeny až do váhy 50 kg. Požadujeme: čistý RT, pravidelnou docházku, spolehlivost. Nabízíme:výběr směn,dlouhodobou spolupráci, výplatu týdně.

Kontakt - zadavatel pozice

AGENTURA PLUS s.r.o.

Odpovědná osoba: Dominika Kavanová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: http://www.agenturaplus.cz/cz

Adresa:
Evropská 690/138
Praha 6
160 00

AGENTURA PLUS s.r.o.

Co o sobě říká společnost AGENTURA PLUS s.r.o.?

Společnost AGENTURA PLUS s.r.o. byla založena v roce 1999. Naší hlavní činností je poskytování služeb v oblasti personalistiky. Zejména outsourcing ‑ dodavatelská služba, personnel leasing ‑ personální leasing, temporary help ‑ dočasná pracovní výpomoc, payroll ‑ mzdová a personální agenda, recruitment ‑ vyhledávání a výběr pracovníků, try and hire ‑ vyzkoušej a vem.
Jsme jedna z nejstabilnějších firem na trhu v ČR v tomto oboru. Od samého počátku existence společnosti AGENTURA PLUS s.r.o. je nejvyšší firemní hodnotou spolehlivost a otevřenost vůči zákazníkům s důrazem na profesionalitu bez ohledu na velikost a obor činnosti zákazníka.
TĚŠÍME SE NA PŘÍPADNOU SPOLUPRÁCI!
TÝM AGENTURY PLUS s.r.o.

ČESKÉ BUDĚJOVICE (okres České Budějovice)
AGENTURA PLUS s.r.o.
150 Kč za hodinu
Jihočeský (okres České Budějovice)
Brno

Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Pracovník vnitřní služby - výplata týdně.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě České Budějovice můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.