Slévárenský dělník - výplata týdně Hlubočky - Mariánské Údolí

  • Plat: 145 Kč za hodinu
  • Místo pracoviště: Hlubočky - Mariánské Údolí (okres Olomouc)
  • Zadavatel: AGENTURA PLUS s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Dominika Kavanová
ID: 1688726 značka: PO22002479037 Aktualizováno dnes

Pracovní nabídka

Hledáme pracovníky na pozice Slévárenský dělník - jádrař, brusič a vyprazdňování roštů. Pracovní oděv vlastní. Požadujeme spolehlivost a pracovitost. Nabízíme dlouhodobou spolupráci a výplatu týdně.

Kontakt - zadavatel pozice

AGENTURA PLUS s.r.o.

Odpovědná osoba: Dominika Kavanová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: http://www.agenturaplus.cz/cz

Adresa:
Evropská 690/138
Praha 6
160 00

AGENTURA PLUS s.r.o.

Co o sobě říká společnost AGENTURA PLUS s.r.o.?

Společnost AGENTURA PLUS s.r.o. byla založena v roce 1999. Naší hlavní činností je poskytování služeb v oblasti personalistiky. Zejména outsourcing ‑ dodavatelská služba, personnel leasing ‑ personální leasing, temporary help ‑ dočasná pracovní výpomoc, payroll ‑ mzdová a personální agenda, recruitment ‑ vyhledávání a výběr pracovníků, try and hire ‑ vyzkoušej a vem.
Jsme jedna z nejstabilnějších firem na trhu v ČR v tomto oboru. Od samého počátku existence společnosti AGENTURA PLUS s.r.o. je nejvyšší firemní hodnotou spolehlivost a otevřenost vůči zákazníkům s důrazem na profesionalitu bez ohledu na velikost a obor činnosti zákazníka.
TĚŠÍME SE NA PŘÍPADNOU SPOLUPRÁCI!
TÝM AGENTURY PLUS s.r.o.

Hlubočky - Mariánské Údolí (okres Olomouc)
AGENTURA PLUS s.r.o.
145 Kč za hodinu

Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Slévárenský dělník - výplata týdně.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Olomouc můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.