Top nabídka! Nově otevřený sklad v Syrovicích - až 30 000 Kč. Brno

  • Plat: 27000 - 30000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro:
  • Místo pracoviště: Brno (okres Brno-město)
  • Zadavatel: CentralWork s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Jana Rozprýmová
ID: 1695343 Aktualizováno před 5 dny

Do nově otevřeného skladu s elektrosoučástkami v Syrovicích hledáme šikovné a zodpovědné zaměstnance.

Požadujeme

 ●  chuť pracovat
 ●  manuální zručnost a šikovnost
 ●  dobrý zdravotní stav
 ●  praxe na obdobné pozici výhodou

Nabídka

 ●  nástupy IHNED!!
 ●  dlouhodobá a stabilní spolupráce
 ●  práce v dvousměnném provozu bez NOČNÍCH směn
 ●  práce vhodná pro muže i ženy
 ●  možnost pozice VZV řidiče
 ●  práce v novém, čistém a nehlučném prostředí
 ●  možnost práce přesčas - za příplatek
 ●  odměna za mimořádné směny
 ●  při 100% produktivitě - odměna 2400 Kč!!!
 ●  týdenní zálohy ve výši 1000 Kč
 ●  výplata vždy včas
 ●  doprava z Brna ZDARMA!!!

Pracovní náplň

 ●  balení, přebalování zboží
 ●  práce se skenerem
 ●  vyskladňování zboží
 ●  práce s paletovým vozíkem
 ●  možnost zaškolení na pozici VZV řidiče

Kontakt - zadavatel pozice

CentralWork s.r.o.

Odpovědná osoba: Jana Rozprýmová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: www.central-work.cz

Adresa:
Třebohostická 3069/14
Praha 10
100 00

Co o sobě říká společnost CentralWork s.r.o.?

Personální agentura CentralWork slaví tenhle rok své 10 výročí! CentralWork nabízí profesionální poradenské služby při hledání zaměstnání. Pomáháme firmám najít pravé talenty a taky talentům najít zaměstnání snů.