Svářeč - MAG 135 - Stabilní práce Opava

  • Plat: 35000 - 44000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Klient: FERRAM, a.s.
  • Termín uzávěrky: 31.10.2023
  • Místo pracoviště: Opava
  • Min. vzdělání: Středoškolské - výuční list
ID: 1724923 Aktualizováno před 5 dny

Požadujeme

  • SOU – vyučen ve strojírenském oboru (obor zámečník velkou výhodou)
  • platný certifikát EN ISO 9606-1 135, dle dohody můžeme zajistit
  • základní kurz svařování ZK 135
  • zájem o stehování dílců dle výkresové dokumentace
  • jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
  • velmi dobrou znalost čtení technické dokumentace podmínkou
  • zodpovědný, samostatný a spolehlivý přístup k práci

Nabídka

  • stabilní zaměstnání a nadprůměrné finanční ohodnocení
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • stravování v závodní jídelně
  • možnost přesčasové práce i práce na 11,5 hodinové směny, popřípadě víkendy
  • zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
  • penzijní připojištění
  • 4 dny regeneračního volna + 1 den volna na narozeniny
  • rodinný den s kolegy a rodinnými příslušníky
  • plně hrazené vzdělávání a individuální přístup k zapracování na další pracovní pozice
  • práci s novými technologiemi a možnost podílet se na jejich výzkumu a vývoji
  • pohodovou atmosféru a několik dalších kolegů, kteří Ti pomohou se zapracovat
  • velmi dobrá dopravní dostupnost (zastávka MHD u společnosti), firemní parkoviště, kolárna
  • zvýhodněný nákup zdravotních pomůcek (např. dioptrické brýle)

Pracovní náplň

  • Svařování a stehování dílců a svařenců dle výkresové dokumentace
  • Pálení a rovnání dílců a svařenců plamenem
  • kontrola svarů, rozměrů a konečná úprava svarů

Poznámka

Místem výkonu práce je Opava, na stejné pozici budeš pracovat s kolegy na 2 směny a nastoupit můžeš kdykoliv.
Váháš? Přijď se podívat na naši výrobu a zjistit detaily.

Kontakt - zadavatel pozice

FERRAM, a.s.

Odpovědná osoba: Lucie Baranová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: http://www.ferram.cz

Adresa:
Vávrovická 275/89
Opava
190 00

Co o sobě říká společnost FERRAM, a.s.?

FERRAM, a.s. - jsme stabilní český zaměstnavatel v oblasti výroby opracovaných svařenců, strojních zařízení a výrobních celků včetně konstrukčního i technologického poradenství a výzkumu a vývoje v oblasti manipulace s materiálem. Nabízíme komplexní technické řešení výroby od vývojové konstrukce a technologie přes ucelenou výrobu – pálení, zámečnické práce, svařování, obrábění, tryskání, lakování až po celkovou montáž a kompletaci dodávaných zařízení u konečných zákazníků. Pevné zázemí máme v Norsku, Finsku, Německu, Francii a Velké Británii. Našimi hlavními zákazníky jsou významní výrobci zařízení pro zpracování hliníku, výrobci v oblasti průmyslu na moři, výrobci ropného a těžařského průmyslu i výrobci na zpracování odpadů.

aktivní nabídka
Moravskoslezský (okres Opava)
Ostrava
Opava
Import
Dolní Benešov (okres Opava)
ManpowerGroup s.r.o.