Práce pro muže na 1 směnu (ubytování, strava, svoz z Plzně) Ostrov u Stříbra

  • Plat: 26000 - 32000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: , Jen ranní směna
  • Termín uzávěrky: 31.03.2024
  • Místo pracoviště: Ostrov u Stříbra (okres Plzeň-město)
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Adéla Lišková
ID: 1732396 značka: Assa Abloy Aktualizováno před 5 dny

Pro našeho klienta v Ostrově u Stříbra hledáme pracovníky do 1směnného provozu.

Požadujeme

· Manuální zručnost
· Dochvilnost
· Schopnost číst technickou dokumentaci
· Zodpovědnost
· Na pozici Skladníka je nutná praxe s VZV (pouze praxe, nemusíte mít platné papíry na obsluhu)

Minimální základní mzdu 21.500 Kč (v případě praxe či kvalifikace 22.-25.000 Kč) lakovna 23.000 Kč (po zaučení 25.000 Kč)
+ bonus 5.000 Kč
+ bonus za vzdělání, praxi s retrakem nebo za pracoviště do výše 6.500 Kč
+ dopravu z Plzně ZDARMA nebo příspěvek na vlastní dopravu
+ příplatky
+ obědy a kávu ZDRAMA
+ možnost ubytování s příspěvkem až 1.500 Kč

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Smlouvu na HPP s 5ti týdny dovolené.
Možnost zálohy

Akce "přiveď kamaráda" , kdy za každé doporučení nového pracovníka získáte 4.000 Kč ( rozloženo do jednotlivých týdnů, kdy za každý týden získáte 500 Kč/os.)

Pracovní náplň

Do výrobní společnosti v Ostrově u Stříbra (exit 107 z dálnice D5) hledáme pracovníky na manuální pozice Operátor výroby a Pracovník s VZV.
Příležitost pro technicky zkušené i absolventy.

Jedná se zakázkovou výrobu, tudíž příjemné a klidné pracovní prostředí. Vyrábějí se zde dveřní systémy, žádná sériová výroba..

Kontakt - zadavatel pozice

Triangle Recruitment CZ s.r.o.

Odpovědná osoba: Adéla Lišková Telefon: Zobrazit tel. číslo Web: http://www.agenturatriangle.cz

Adresa:
Sady Pětatřicátníků 23
Plzeň
301 00

Plzeňský (okres Plzeň-město)
Orienta Czech Plzeň
24000 - 26000 Kč za měsíc