Práce pro pečovatele a pečovatelky v Německu s platem od 1800 €

  • Plat: 1800 EUR za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Klient: Personální agentura ATENA
  • Místo pracoviště: (Německo)
  • Možnost ubytování: ano
ID: 1759027 značka: pečovatelka Aktualizováno včera

Pracujte jako pečovatel, pečovatelka v Německu s platem od 1800 € měsíčně! Nevyžaduje se pečovatelský kurz.

Požadujeme

Německý jazyk - základy, mírně pokročilý
Zkušenosti s opatrováním
Pečovatelský kurz výhodou

Nabídka

Máte-li zkušenosti s opatrováním a toužíte pomáhat jiným? Tato příležitost je pro vás!

Nabízíme pracovní místo pro pečovatelky, pečovatele, zdravotní asistentky, zdravotní sestry:
Nástupní plat: od 1800 €/za turnus
Doprava: do 170 €
Místo výkonu práce: Německo,
Opatrovaná osoba: žena/ muž
Ubytování:v domě nebo bytě pacienta
Samostatný pokoj k dispozici: Ano
Internet k dispozici: Ano
Neplatíte žádné poplatky.
Pracujete na slovenskou pracovní smlouvu - máte nárok na dovolenou, PN, odvádíme za Vás odvody do zdravotní a sociální pojišťovny.
Pro bližší informace volejte: zobrazit tel. číslo , zaslat email.

Pracovní náplň

Péče o starší lidi
Pomoc při osobní hygieně, oblékání a stravování
Kontrola léků a sledování zdravotního stavu
Organizace a doprovázení na lékařské prohlídky a nákupy
Poskytování emocionální podpory a společnosti
Vedení domácnosti

Kontakt - zadavatel pozice

INTROL s.r.o.

Odpovědná osoba: Mgr. Monika Blaženiaková Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.

Adresa:
Komenského 1207/13
Revúca
050 01

Nabídka je zařazena v sekci: Práce s ubytováním,