Práce pro pečovatele a pečovatelky v Německu s platem od 1800 €

  • Plat: 1800 EUR za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Klient: Personální agentura ATENA
  • Místo pracoviště: (Německo)
  • Možnost ubytování: ano
ID: 1759027 značka: pečovatelka Aktualizováno před 3 dny

Pracuj jako pečovatelka nebo pečovatel bez pečovatelského kurzu s platem od 1800 eur měsíčně

Požadujeme

Německý jazyk - základy, mírně pokročilý
Zkušenosti s opatrováním
Pečovatelský kurz výhodou

Máte-li zkušenosti v oblasti opatrování a rádi byste pracovali v příjemném domácím prostředí?

Nabízíme: plat 1800 eur měsíčně, příjemné pracovní prostředí v rodinném domě/byte pacienta, možnost dlouhodobé spolupráce.

Požadavky: zkušenosti s opatrováním, tpělivost, empatie a spolehlivost, odpovědný přístup k práci, schopnost samostatně pracovat a řešit situaci, ochota pomoci is lehkými domácími pracemi.

Pro bližší informace volejte: zobrazit tel. číslo , zaslat email.

Pracovní náplň

pomoc při každodenních činnostech a osobní hygieně, sledování zdravotního stavu, společné trávení času a podpora při volnočasových aktivitách, udržování čistoty a pořádku v domácnosti.

Kontakt - zadavatel pozice

INTROL s.r.o.

Odpovědná osoba: Mgr. Monika Blaženiaková Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.

Adresa:
Komenského 1207/13
Revúca
050 01

Nabídka je zařazena v sekci: Práce s ubytováním,