Stavební inženýr - práce na atraktivních projektech Liberec

  • Plat: 30000 - 45000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Klient: Be On Top s.r.o.
  • Místo pracoviště: Liberec
  • Min. vzdělání: Středoškolské - maturita
  • Zadavatel: BE ON TOP s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Kateřina Doubová
ID: 1764921 značka: Stavební inženýr Aktualizováno před týdnem

Pro našeho klienta, liberecký architektonický ateliér, hledáme stavebního inženýra, který obohatí stávající tým o odborné znalosti a pomůže řešit technické části staveb.

Jdou rychle kupředu. Hledáme člověka, který bude mít sílu jít s nimi.

Požadujeme

  • Minimálně SŠ stavebního směru
  • Praxe ve stavebním oboru
  • Nadšení pro obor, chuť hledat řešení

Nabídka

  • Práce na atraktivních projektech různých měřítek
  • Perfektní pracovní zázemí a spolupráce s lidmi nadšenými pro věc
  • Rostoucí finanční ohodnocení s ohledem na kvalitu práce a míru odpovědnosti
  • Motivující finanční odměny s ohledem na efektivitu práce
  • Flexibilní pracovní doba
  • Nejrůznější ateliérové akce
  • Smlouva na dobu neurčitou, v případě zájmu možnost spolupráce na IČO

Pracovní náplň

  • Spolupráce při navrhování a tvorbě architektonických studiích
  • Konzultace proveditelnosti
  • Předběžná kontrola konstrukčního řešení
  • Tvorba projektové dokumentace všech stupňů
  • Samostatné vedení projektu spolu s řízením a koordinací profesí
  • Koordinace úprav projektu s architekty v průběhu práce a činností v průběhu inženýringu
  • Spolupráce s vykonavatelem inženýrské činnosti
  • Zodpovědnost za technické řešení projektu
  • Zodpovědnost za splnění termínů

Kontakt - zadavatel pozice

BE ON TOP s.r.o.

Adresa:
nám. Dr. E. Beneše 176
Liberec
46001

Co o sobě říká společnost BE ON TOP s.r.o.?

Pro naše kandidáty vyhledáváme lepší práci již od roku 2007. Pomáháme jim mapovat zajímavé příležitosti v průběhu celé kariéry. S kandidáty vytvoříme CV a připravíme je na výběrová řízení. Svůj region důkladně známe, pěstujeme opravdu osobní a dlouhodobé vztahy jak s kandidáty, tak se zaměstnavateli.

Liberecký
Praha