Elektromontér, práce pro absolventy

  • Zadavatel: Hofmann Wizard s.r.o. Praha
    Lazarská 13/8
    120 00 Praha 2
  • Odpovědná osoba: Martina Tarabášová
ID: 1767680 značka: A8806 Aktualizováno před 3 dny

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ vzdělání v oboru elektro
  • manuální zručnost
  • časovou flexibilitu
  • ochotu učit se novým věcem
  • zodpovědný přístup k práci

Nabídka

  • jistota zaměstnání v zavedené společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat podle výsledků společnosti
  • cafeteria systém
  • diety nebo stravenky
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na MultiSport kartu
  • příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
  • firemní akce

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta, který se zabývá dopravním průmyslem, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Elektromontéra.

Hledáme kandidátky:
  • kteří se nebojí manuální práce
  • práce ve výškách a v noci nejsou překážkou
  • jedná se o práci na turnusy cca 10 dní jste na stavbě a 4 dny doma
  • práce v menších i větších týmech

Proč jít k nám?
  • pro dobrodruhy i možnost podívat se do různých koutů Evropy
  • „odlučné“ – 300 Kč na den, když jste více než 3 dny mimo domov
  • možnost se posunout dál – dodělat si řidičský průkaz C, licenci strojvedoucího, průkaz paliče, vazače, navyšovat si elektro způsobilost
  • hodně se u nás naučíte

Kontakt - zadavatel pozice

Hofmann Wizard s.r.o. Praha Lazarská 13/8 120 00 Praha 2

Odpovědná osoba: Martina Tarabášová Telefon: Zobrazit tel. číslo

aktivní nabídka
Praha
ManpowerGroup s.r.o.
Praha
Praha