Práce u výrobní linky, Hostivice(Praha-západ)

  • Plat: 35000 - 38000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Klient: DFI Europe s.r.o.
  • Místo pracoviště: Hostivice (okres Praha-západ)
ID: 1771305 Aktualizováno dnes

Hledáme šikovného muže pro obsluhu strojů ve výrobě.

Pracovní náplň

Pracovní pozice v okolí Prahy – v Hostivice 253 01
Obsluha strojů ve výrobě.
· směnný provoz / dvanáctihodinové směny (denní/noční), cca 15 směn/měsíc dle předem daného rozvrhu směn
· nástup možný ihned

Požadujeme

Požadujeme:
  • práce s počítačem – schopnost a chuť naučit se pracovat s jednoduchým interním počítačovým systémem
  • logické myšleni
· dobrý zdravotní stav a zručnost
· spolehlivost, pracovitost a pečlivost
· ochota pracovat ve směnném provozu
· předchozí zkušenosti nejsou podmínkou – zaučíme Vás!
- výhodou ovládáni VZV

Nabízíme

· při dobře odvedené práci nabízíme 195 kč/hod + 10% měsíční prémie + příplatky za noční směny, za práci přesčas a svátky + roční bonus dle výsledku hospodařeni společnosti
· možností navýšení mzdy po zapracování
· do budoucna, možnost kariérního postupu
· stálý mužský kolektiv, dlouhodobá a stabilní práce
· odměny za odpracované roky

Poznámka

Případné dotazy rádi zodpovíme na čísle: zobrazit tel. číslo

Kontakt - zadavatel pozice

DFI EUROPE s.r.o.

Odpovědná osoba: dfi Europe Telefon: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Čsl. armády 1053
Hostivice
25301

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy,
Chýně (okres Praha-západ)
ManpowerGroup s.r.o.