Práce na letišti - vykládka/nakládka zavazadel-mzda až 33 000Kč Praha

  • Plat: 28000 - 33000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha
  • Min. vzdělání: Středoškolské - výuční list
  • Zadavatel: CentralWork s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Andrea Slížková
ID: 1782427 Aktualizováno před týdnem

Poznejte prostředí letiště, kam se každý člověk nedostane.
Staňte se součástí kolektivu profesionálů, který táhne za jeden provaz.
Práce je vhodná pro muže. Nástup možný dle domluvy.

Požadujeme

  • Manuální zručnost a fyzická zdatnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Řidičský průkaz sk. B - podmínkou ( ŘP sk. C výhodou)
  • Samostatnost a odpovědnost k práci
  • Ochotu pracovat ve směnném nepřetržitém provozu
  • Trestní bezúhonnost – podmínkou

Nabídka

  • Příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 194 Kč/ den)
  • Zvýhodněné parkování přímo na letišti 250 Kč/ měsíc
  • Příspěvek na TAXI od 22:00 do 6:00 hod (85 % hradí zaměstnavatel)
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Dobrou dopravní dostupnost MHD
  • Možnost dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu
  • Skvělou parta kolegů, se kterými je každý den jiný a nehrozí stereotyp.
  • Propracovaný systém odborných školení.
  • Kvalitní uniformy (vč. příspěvku na čistění) a ochranné pracovní pomůcky zdarma

Pracovní náplň

  • Obsluha letištní techniky potřebné pro rozvoz zavazadel
  • Práce s ručním elektronickým skenerem čárových kódů
  • Příprava dokumentace a techniky k danému letu
  • Nakládání a vykládání příletových zavazadel na příletové pásy
  • Údržba přidělených technických prostředků a vozidel
  • Dodržování dopravního řádu letiště a předpisů pro radiokomunikaci
  • Práce ve směnném nepřetržitém provozu (10 – 12 h směny)

Kontakt - zadavatel pozice

CentralWork s.r.o.

Odpovědná osoba: Andrea Slížková Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: www.central-work.cz

Adresa:
Třebohostická 3069/14
Praha 10
100 00

Co o sobě říká společnost CentralWork s.r.o.?

Personální agentura CentralWork slaví tenhle rok své 10 výročí! CentralWork nabízí profesionální poradenské služby při hledání zaměstnání. Pomáháme firmám najít pravé talenty a taky talentům najít zaměstnání snů.

Praha
Randstad HR Solutions s.r.o.
28000 - 29000 Kč/měsíc
Praha 6
AeroAgency s.r.o.
177 Kč za hodinu
Praha
LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
30000 - 35000 Kč za měsíc
Možnost ubytování