Balič/ka - Snadná práce v jednosměnném režimu Brno

  • Plat: 24000 - 27000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro:
  • Místo pracoviště: Brno (okres Brno-město)
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: CentralWork s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Jana Rozprýmová
ID: 1785066 Aktualizováno před týdnem

Hledáme pracovité a zodpovědné zaměstnance na balení a lepení menších krabiček.
Nástup ihned.

Požadujeme

  • praxe na podobné pozici výhodou
  • manuální zručnost a šikovnost
  • chuť pracovat
  • ochota pracovat 12-ti hodinové směny (pouze ranní)

Nabídka

  • dlouhodobá práce na HPP
  • Oběd za 25 Kč
  • PŘÍPLATEK za práci v sobotu 50%
  • týdenní zálohy
  • 25 dní dovolené
  • výplata vždy včas na účtu

Pracovní náplň

  • lepení krabiček etiketami
  • kompletace a balení výrobků
  • jednoduchá práce s kvalitním zaškolením

Kontakt - zadavatel pozice

CentralWork s.r.o.

Odpovědná osoba: Jana Rozprýmová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: www.central-work.cz

Adresa:
Třebohostická 3069/14
Praha 10
100 00

Co o sobě říká společnost CentralWork s.r.o.?

Personální agentura CentralWork slaví tenhle rok své 10 výročí! CentralWork nabízí profesionální poradenské služby při hledání zaměstnání. Pomáháme firmám najít pravé talenty a taky talentům najít zaměstnání snů.