IT podpora s němčinou - práce Home Office Plzeň, Praha

  • Plat: 40000 - 58000 Kč za měsíc
  • Místo pracoviště: Plzeň, Praha
  • Zadavatel: Hofmann Wizard s.r.o. Stříbro
    Mánesova 497
    349 01 Stříbro
  • Odpovědná osoba: Marika Špringlová
ID: 1785249 značka: A6958 Aktualizováno minulý měsíc

Požadujeme

  • Technické zkušenosti se servisem na místě nebo jako vzdálená podpora koncových uživatelů
  • Dobrá znalost operačních systémů Windows10 a aplikací (MS Office 2010, 2016 a Office 365)
  • Detailní znalost klientského hardwaru (notebooky, pracovní stanice a počítače) a jeho periferií
  • Znalost německého jazyka na úrovni min. B2

Nabídka

  • Počáteční zaškolení
  • Možnost práce na home office odkudkoliv z ČR
  • Zajímavé finanční ohodnocení a bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Sickdays (3x za rok)
  • Příspěvek na důchodové pojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Notebook a mobilní telefon

Pracovní náplň

Vyznáte se dobře ve Windows MS Office, operačních systémech Windows10, v zařízeních Apple a rovněž v HW? Rád/a byste pracoval/a z domova za dobré peníze?

Pro největší německou společnost dodávající IT systémy hledáme šikovné IT techniky /specialisty na pozici podpory L2 pro klienty koncernu Volkswagen a další.
  • IT podpora koncových uživatelů (L2 podpora)
  • Zpracování ticketů - žádostí o podporu
  • Podpora v řízení eskalace a optimalizace servisních procesů
  • Podpora pracovních stanic / notebooků se systémem Windows a mobilní zařízení (IPhone, IPad atd.)

Kontakt - zadavatel pozice

Hofmann Wizard s.r.o. Stříbro Mánesova 497 349 01 Stříbro

Odpovědná osoba: Marika Špringlová Telefon: Zobrazit tel. číslo