Pomocné práce ve výrobě – do kmene – volné víkendy – 27.000,- Kč Prostějov

  • Plat: 24000 - 30000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Prostějov
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: GASL CZ s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Bc. Olga Čeřovská
ID: 1788311 Aktualizováno před týdnem

Pracoviště: Prostějov – zastávka MHD před firmou
Nástupní mzda: 24.000,- Kč
Mzda po zkušební době: 27.000,- Kč (po roce až 30.000,- Kč)
Nástup: dle dohody
Směnnost: 12hod směny (denní/noční) – víkendy volné

Požadujeme

  • manuální zručnost
  • ochota pracovat v čistém prostředí
  • spolehlivost

  • čeká na Vás zajímavá práce na HPP v kmeni menší výrobní společnosti
  • můžete se těšit na moderní a čisté pracovní prostředí bez rizika hluku
  • samozřejmostí je 25 dní dovolené
  • nabízíme zvýhodněné stravování – jídlo od 20 Kč
  • přispíváme na penzijní připojištění ve výši 500 Kč/měsíc
  • nabízíme nadstandardní příplatky
  • po zaškolení i průběžně navyšujeme mzdy
  • 2x ročně dostanete flexipassy v hodnotě 1.000 Kč
  • odměníme Vás za doporučení zaměstnance
  • přispíváme na dojíždění – ve výši 400 – 2000 Kč (dle vzdálenosti)

Pracovní náplň

  • příprava materiálu
  • kontrola výrobků
  • balení

Poznámka

Pokud Vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel. zobrazit tel. číslo anebo e-mailem na zaslat email.

Kontakt - zadavatel pozice

GASL CZ s.r.o.

Odpovědná osoba: Bc. Olga Čeřovská Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: http://www.gasl.cz

Adresa:
Nerudova 599/31
Prostějov
130 00

Co o sobě říká společnost GASL CZ s.r.o.?

Poskytujeme komplexní služby v oblasti lidských zdrojů, a to především na Moravě. Zajišťujeme:

• zprostředkování zaměstnanců přímo do kmene firmy
• RPO - Recruitment Process Outsourcing
• Master Vendor

Obsazujeme odborné, dělnické i THP pozice.

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy,
Prostějov
29000 - 33000 Kč za měsíc
Držovice (okres Prostějov)
Trenkwalder a.s.
Prostějov