Práce ve výrobě, obsluha automatického lisu 180Kč/hod.- Olomouc

  • Plat: 150 - 180 Kč za hodinu (Pravidelná výplata každý měsíc, zálohy možné.)
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe, Důchodce,
  • Klient: Enter-Prise Sorting, s.r.o.
  • Termín uzávěrky: 30.03.2024
  • Místo pracoviště: Olomouc
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Enter-Prise Sorting, s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Zdeňka Konečná
ID: 1789851 značka: Olomouc Aktualizováno tento měsíc

Požadujeme

  • Předchozí praxe výhodou, ne podmínkou.
  • Práce na slévárně.
  • Práce na 2 směnný provoz - 12ti hodinové směny (6:00-18:00, 18:00-6:00).
  • Nepřetržitý provoz (krátký a dlouhý týden).
  • Práce v přátelském kolektivu.
  • Pozice vhodná spíše pro muže, ženy starší 18ti let.

  • Smlouva na DPP s možností postupu na HPP, po té na HPP je možné čerpat zaměstnanecké benefity, stravenky.
  • Hrubá mzda 150- 180 Kč/hod.
  • Motivační bonus.
  • Dlouhodobá spolupráce.
  • Odměny dle odvedené práce.
  • Kvalitní školení a podpora při zaučení.
  • Nástup možný IHNED.
  • Zajištění ubytování.
  • Možnost záloh na mzdu.

Pracovní náplň

Lisař obsluhuje a seřizuje lisovací stroje pro tváření materiálu ve slévárenské výrobě.

  • Příprava materiálu k lisování.

  • Obsluha lisu, provádění prací nutných při lisování výrobků.

  • Obsluha lisovací linky v provozu.

  • Seřizování lisovacích strojů.

  • Ošetřování a běžná údržba strojního zařízení.

  • Vizuální kontrola kvality vyrobených odlitků.

  • Vedení příslušných záznamů.

  • Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, chuť a ochotu pracovat.

  • Pravidelnou docházku, spolehlivost v docházce.

Poznámka

Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo hledá také brigádu nebo práci, můžeme Vás zaměstnat společně.
V případě Vašeho zájmu nám pošlete svůj životopis emailem, nebo zavolejte na kontakt uvedený v tomto inzerátu.

Získané informace o Vaší osobě bude zpracovávat jen naše společnost Enter-Prise Sorting, s.r.o., se sídlem Teplého 1673, 530 02 Pardubice, IČO 03680134, za účelem dosazení vhodného kandidáta na inzerovanou pracovní pozici, a to pouze po dobu trvání výběrového řízení.

Kontakt - zadavatel pozice

Enter-Prise Sorting, s.r.o.

Odpovědná osoba: Zdeňka Konečná Telefon: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Teplého 1673
Pardubice
53002

Co o sobě říká společnost Enter-Prise Sorting, s.r.o.?

Výrobcům automobilových součástek zajišťujeme jako externí firma kontrolní, třídicí a opravné práce. Působíme po celé ČR v mnoha firmách, pracujeme přímo u nich. Naši zaměstnanci tak velmi často projdou vícero provozy a jsou zkušenými kontrolory různých produktů i materiálů. Nabízíme jak dlouhodobou brigádu, tak stálou práci.
www.epsorting.cz