35 000,- Operátor výroby - Práce s ubytováním Prostějov

  • Plat: 28000 - 35000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Prostějov
  • Možnost ubytování: ano
  • Zadavatel: PRAGMA personální agentura s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Lucie Benešová
ID: 1795937 značka: Luc. Aktualizováno před 14 dny

Hledáme velký počet pracovníků. Zabezpečujeme veškerý servis spolehlivým koordinátorem.

Požadujeme

  • spolehlivost
  • praxe ve výrobě

Nabídka

  • 170 ,-/hod.
  • možnost záloh
  • zajištěné ubytování ( byty, ubytovny)
  • příspěvek na ubytování nebo dojíždění 2 500 ,-/měs.
  • 12 hod směny - krátký/dlouhý týden
  • dlouhodobá spolupráce
  • místo výkonu práce - Prostějov
  • nástup IHNED

Pracovní náplň

  • výroba stabilizátorů, nápravových pružin a tvarových výlisků z pryže
  • NEJEDNÁ SE o pásovou výrobu

Poznámka

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže,
nebo volejte
Lucie Benešová - zobrazit tel. číslo

Kontakt - zadavatel pozice

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Odpovědná osoba: Lucie Benešová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: http://www.e-pragma.cz

Adresa:
Kosmounautů 8
Olomouc
779 00

Prostějov
28000 - 35000 Kč za měsíc
Možnost ubytování