Programátor .NET C# (s praxí) Pardubice

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Pardubice
  • Min. vzdělání: Středoškolské - maturita
  • Zadavatel: Personal Consult s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Lucie Kloučková
ID: 1797899 značka: PL5467 Aktualizováno dnes

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání v oboru informatika nebo jiném technickém směru, zájem o programování; podmínkou je znalost Microsoft.NET C# nebo zkušenost s vývojem serverových, webových nebo mobilních aplikací (při pohovoru se prokážete hotovými projekty) a ochota stále na sobě pracovat, učit se nové věci a zdokonalovat se v oboru; základní znalost SQL databází je výhodou; anglický jazyk na úrovni porozumění technických textů a manuálů. Pozice je vhodná pro muže i ženy.

Nabídka

Zajímavá a perspektivní práce ve stabilní firmě.
Možnost systematického profesního růstu. Home Office, mobilní telefon a notebook. Školení, která jsou potřebná pro Vaši práci a další rozvoj. Menší přátelský kolektiv, který je zároveň na vysoké odborné úrovni, takže pomůže při zapracování. (Vývojové týmy jsou okolo 10 lidí, v kanceláři 2-3). Místo pracoviště je v centru Pardubic.
Odpovídající finanční ohodnocení. Nástup je možný ihned!

Pracovní náplň

Práce na dlouhodobých a rozsáhlých projektech. Vytváření serverových, desktopových, mobilních nebo webových aplikací. Práce na částech projektů, která je pro zájemce zajímavá a ke které má potřebný teoretický základ - např. backendu, frontendu, desktopových aplikacích, frontendu webové aplikace, vývoji mobilních aplikací, komunikace s různými zařízeními a IoT moduly, tvorba interface a API pro aplikace třetích stran atd.

Kontakt - zadavatel pozice

Personal Consult s.r.o.

Odpovědná osoba: Lucie Kloučková Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: http://www.personalconsult.cz

Adresa:
ul. 17. listopadu 400
Pardubice
530 02

Personal Consult s.r.o.

Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Programátor .NET C# (s praxí).
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Pardubice můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.