Praha chrášťany - Práce ve skladu - řidič VZV - ranní směna - M/Ž

  • Plat: 33600 - 36000 Kč za měsíc
  • Místo pracoviště: Praha
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

    Praha, Brno, České Budějovice
  • Odpovědná osoba: Michaela Koordinátor
ID: 1799295 značka: 439114 Aktualizováno před týdnem

Pracovní nabídka

Jsme dynamická a rostoucí společnost JOB LEADER, která se zaměřuje na poskytování pracovních příležitostí a hledáme právě tebe.

Do firmy, která působí napříč Evropou a též tak u nás v České republice, se zaměřením na energetická řešení, která bojuje proti klimatickým změnám, HLEDÁME zkušeného řidiče VZV, který má chuť pracovat ve skvělém kolektivu POUZE NA RANNÍ SMĚNU.

Poslední 3 volná místa.

POJĎ NÁS POZNAT VÍC :)

Co nabízíme:

HPP A STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ
RANNÍ SMĚNA OD 8 - 16:30
• kvalitní zaučení se super týmem

Náplň práce:

příjem a výdej zboží, manipulace tak s balíky do 50 kg
vyřizování objednávek přes pc, s tím spojená práce na PC / základy
• administrativa a práce se skennerem
• ŘÍZENÍ VZV

Požadujeme:

• výhodou řidičský průkaz sk.B / není podmínka
• základní činnosti s prací na PC a skladovou čtečkou
• zodpovědnost, samostatnost, bezúhonnost
• VÝHODOU JSOU SKLADOVÉ PRÁCE SE ČTEČKOU
AKTIVNÍ ŘIDIČ VZV
• fyzickou zdatnost
NÁSTUP CO NEJDŘÍVE

Další informace o společnosti JOB LEADER a naše aktuální pracovní příležitosti najdeš na našich webových stránkách www.jobleader.cz.

Společnost JOB LEADER je zastáncem rovných příležitostí a vítáme různorodost v našem pracovním týmu.

Kontakt - zadavatel pozice

JOB LEADER EUROPE s.r.o. Praha, Brno, České Budějovice

Odpovědná osoba: Michaela Koordinátor Telefon: Zobrazit tel. číslo

Nabídka je zařazena v sekci: Řidič VZV, Řidič VZV Praha, Řidič, Řidič Praha, Leader