017 Jednoduchá manuální práce v Klášterci nad Ohří M/Ž

  • Zadavatel: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

    Praha, Brno, České Budějovice
  • Odpovědná osoba: Martin Koordinátor
ID: 1799352 značka: 432261 Aktualizováno před 4 dny

Pracovní nabídka

Jsme dynamická a rostoucí společnost JOB LEADER, která se zaměřuje na poskytování pracovních příležitostí a hledáme právě Tebe.

Co nabízíme:

• mzdu až 30 00 Kč/měsíc
• 13. a 14. plat, inflační prémie
• příspěvek na dojíždění až 1 500 Kč, nebo svozovou dopravu z Jirkova a Chomutova
• docházkový bonus
• měsíční prémie
• osobní ohodnocení
• závodní stravování
• 25 dní dovolené
• zákonné příplatky
• možnost týdenních záloh

Náplň práce:

• výroba komponentů do strojních elektronických zařízení
• práce v režimu 12h (krátký dlouhý týden), nebo 7,5h (ranní, odpolední, noční)
• možnost přesčasů a tím zvýšení výdělku
• práce v čistém a klimatizovaném prostředí
• kontrola strojů a kontrola výrobků

Požadujeme:

• plnoletost
• manuální zručnost
• dobrou pracovní docházku
• praxe ve výrobní společnosti výhodou, ne však podmínkou!
• PRÁCE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY!

Další informace o společnosti JOB LEADER a naše aktuální pracovní příležitosti najdeš na našich webových stránkách www.jobleader.cz.

Společnost JOB LEADER je zastáncem rovných příležitostí a vítáme různorodost v našem pracovním týmu.

Kontakt - zadavatel pozice

JOB LEADER EUROPE s.r.o. Praha, Brno, České Budějovice

Odpovědná osoba: Martin Koordinátor Telefon: Zobrazit tel. číslo

Klášterec nad Ohří (okres Chomutov)
Randstad HR Solutions s.r.o.